ניסור בטון בחניונים

חברת היהלום מבצעת עבודות חיתוך בבטון ע"י טכנולוגית מסור יהלום. ברשותנו ציוד חדש [2023] ✔ עמידה בזמנים ✔ ניסור בטון בכל עובי ✔ מסור היהלום
הרכב של חברת היהלום
חייגו עכשיו והוואן שלנו בדרך אליכם...
050-586-6943

ניסור בטון בחניונים עשוי להיות סיפור מורכב ואפילו מסוכן. מתי יש צורך בניסור הבטון בחניונים? איך מבצעים את הניסור ואל מי תפנו לשם כך? נבדוק בהמשך.

ניסור בטון בחניונים
חייגו עכשיו – 077-997-2201

בדומה להרבה מבנים, גם החניונים בנויים ברוב רובם של המקרים מבטון. לפעמים זה אפילו בטון מזוין. כאשר עולה צורך בניסור חלקים מהחניון, הרי שמדובר באתגר מורכב יחסית. זאת בעיקר בגלל המיקום של החניון שהוא נמצא מתחת למבנה מגורים והוא למעשה מהווה חלק ממנו. הניסור עלול לסכן את המבנה או את התשתיות העוברות במקום.

תמונות של עבודות ניסור בחניונים

מתי יש צורך לבצע ניסור בטון בחניון?

ניסור הבטון בחניון נדרש במקרים שונים. כמו לצורך פתיחת פתחי אוורור בחניון או הגבהת הגובה של תקרת החניון. כך גם במקרים אשר בהם מבקשים ליצור מדרגות מהחניון (ראה: ניסור מדרגות בטון) או לקדוח בקירות (ראה: קידוח בטון ביהלום) או בחלקים אחרים של הבטון לצורך העברת ניקוז וכן הלאה.

יש גם מקרים אשר בהם רוצים להסב את החניון למטרות של פריקת סחורות כמו במרכזי קניות. שם יש צורך להגביה את התקרה של החניון כדי לאפשר את כניסתם של המשאיות ושל רכבי השטח הגבוהים. הגבהה של התקרה בחניון זה גם כן סיפור מורכב הדורש ניסור של הבטון כדי ליצור תקרה גבוהה יותר על מנת למנוע חיכוך או שפשוף עם גגות המשאיות.

כמה עולה ניסור בטון »

איך מבצעים ניסור בטון בחניונים?

ראשית חשוב לדעת! ניסור בטון בחניונים מחייב אישור מהנדס. זאת משום שמדובר באזור הנמצא מתחת לבניין. חיתוך שייעשה שלא בצורה הנכונה עשוי להשפיע על היציבות של כל המבנה ואף לפגוע בתשתיות כפי שכבר ציינו לעיל. איש מקצוע שיבדוק את הנתונים לפני תחילת העבודה יוודא כי אכן אפשר להתחיל לבצע את המלאכה.

הניסור של הבטון בחניון הוא לא תמיד כל כך פשוט וקל. לרוב הקירות שם עבים יותר וגם חזקים יותר. על כן הציוד אמור להיות מותאם לניסור של קירות או תקרות בעובי הנתון.

הניסור עשוי להיות מורכב מאוד גם מבחינת הגישה למקום וגם מבחינת אופי המקום.

חשוב לפנות לשם כך אל אנשי מקצוע מומחים שיש להם את הניסיון בתחום הזה של ניסור בטון. רק הם ייטיבו לבצע את המלאכה בצורה הנכונה.

אולי יעניין אותך:

אנו בחברת היהלום מתמחים בכל סוגי עבודות ניסור בטון ביהלום.

בטיחות מעל הכול

חשוב לזכור. גם אם אתם להוטים להגיע לסיום המוצלח של ביצוע העבודות, בכל מה שקשור לביטחון, אין מקום להתפשר.

בניסור של בטון יש חלקי בטון גדולים שנופלים ואלו עלולים לפגוע בסביבה. הניסור חייב להתבצע רק לאחר הכנה מדוקדקת של כל השטח כדי למנוע פגיעות בנפש או ברכוש.

הניסור שנעשה כיום בעזרת מסור הבטון הוא ניסור מהיר ובטוח ואם אנשי המקצוע המבצעים אותם מכירים את הכלים ואת אופי העבודה, הרי שאפשר יהיה להיות בטוחים כי אכן התוצאה תהיה טובה ובטוחה.

ניוסר בטון במסור יהלום, רק על ידי אנשי מקצוע מומחים ובעלי ניסיון בתחום.

למה היהלום?
שירות לקוחות
תודעת שירות גבוהה
עמידה בזמנים
מגיעים ומסיימים בזמן
best-price
מחירים אטרקטיביים
זמינות
זמינות מהיום למחר
מְעוּלֶה
מבוסס על 27 ביקורות
אהרון יוסף רבי
הזמנתי את משה התותח לפתיחת דלת רוצה לציין שהבחור ביצע את העבודה במיקצועיות רבה עם דגשים על עמידה בזמנים בטיחות ומחיר נורמלי מומלץ בחום תודה רבה אלוף
לאה גלר
עבדו בצורה טובה ומסודרת,בדגש על בטיחות. ממליצים????
אלעד עקראי
שירות יוצא מן הכלל עבדו בצורה יסודית וגילו מקצועית רבה מומלץ מאוד
ששון יוסף
חברת יהלום ניסור בבטון בצעו ניסור תקרה לעליית גג העבודה התבצעה במקצועיות רבה ובדיוק רב ,צוות מאוד מקצועי עים ניסיון רב וציוד מתקדם ביותר ,יחס אדיב וסבלני עמידה בלוח זמנים ומענה לכול שאלה.בעבודה תואם מטעם החברה גם מנוף להרמת הבטון דרך הגג וגם משאית לפינוי הפסולת, הכול מנוהל על ידי בעלי החברה שתמיד היו בשטח וגם עבדו ודאגו לניהול העבודה .ממליץ מאוד .תודה לחברת יהלום ממשפחת יוסף.
Hometov Nadlan
עבדתי איתם מספר פעמים לגבי כל מיני עבודות הריסה וניסור בטון. חברה מקצועית ביותר עם יחס אישי ואמינות יוצאת דופן. מומלץ בחום
יוסף לוי
אלופים בניסור וקידוח בטון. שירות מקצועי, מהיר, ואיכותי. מאד מאד מרוצה וממליץ בחום, הכי טובים בשוק!!!
משה זקן
צוות של אלופים עבודה ברמה גבוהה ! הכי מדוייק שייש עבודה נקייה ושווה ! מיקצוענים מקסימום ???? אין ספק שאם אצטרך שוב זה רק היהלום !????
שירותים נוספים - ניסור בטון
ניסור מרפסת שירות
ניסור מרפסת שירות
ניסור תקרת בטון
ניסור גג / תקרת בטון
ניסור קורות בטון
ניסור קורות בטון
ניסור קרניז בטון
ניסור קרניז בטון
ניסור בטון בשלד הבניין
ניסור בטון בשלד הבניין
ניסור חגורת בטון
ניסור חגורת בטון
מאמרים אחרונים בנושא ניסור בטון
חיתוך בטון עם דיסק
חיתוך בטון עם דיסק – איך עושים את זה?
ניסור בטון ע״י מכונת היהלום
ניסור קירות ואלמנטים מבטון ע״י מכונת ניסור בטון ביהלום
ניסור מדרגות בטון
מה חשוב לדעת לפני ניסור מדרגות בטון
השאירו פרטים ונחזור אליכם

השאירו שם וטלפון ונחזור אליכם בהקדם.

תמונות ניסור בטון
מבצע ל- 30 מתקשרים ראשונים
2 פתחים (חלונות ו/או דלתות) כולל ריסוק
רק ב:
3,300 ₪
חייגו עכשיו והרוויחו את המחיר!

*המחיר לא כולל מע"מ. *עובי קיר עד 25 ס״מ. *ניסור דלתות וחלונות בגודל סטנדרטי. *תנאי עבודה סטנדרטיים. *טלח.