ניסור פרגולת בטון

ביצוע שירותי הסרת פרגולות מבטון. ע"י טכנולוגיית מסור יהלום, לניסור קל ומהיר. ניסור פרגולת בטון בקלות ובמהירות חברת היהלום.
הרכב של חברת היהלום
חייגו עכשיו והוואן שלנו בדרך אליכם...
050-586-6943

ברוב המקרים בוחרים הלקוחות בפרגולות עשויות עץ או נירוסטה. אך יש פרגולות רבות שעשויות מבטון. פרגולות אלו נבנות כחלק מתוכניות הבנייה הראשוניות של הקבלן. במדריך זה אתם תבינו הכל על ניסור פרגולת בטון.

ניסור פרגולת בטון
חייגו עכשיו – 077-997-2201

לפרגולה העשויה בטון יש כמה וכמה יתרונות. היא הרבה יותר קבועה ויציבה מכל פרגולה אחרת, היא חזקה יותר והיא גם מעניקה צל איכותי יותר מכל אפשרות אחרת.

אך היות והפרגולה היא כל כך חזקה, הרי שבכל מקרה אשר בו יש צורך להסיר את הפרגולה או ליצור בה שינויים, הרי שהדבר יהפוך לאתגר מורכב ולא ממש פשוט.

בסרטון ניתן לראות כיצד מתבצע חיתוך קורה מבטון של פרגולת בטון.

איך קובעים את המחיר לניסור פרגולה מבטון?

אז כמו שכבר הבנתם. ניסור בטון זה ממש לא עניין של מה בכך. אי אפשר לבצע את הניסור שלא בכלי הניסור המיועדים לכך. ברור שזה ישפיע על העלויות של כל העבודה.

בפועל, מחיר העבודה נקבע מתוך התחשבות בכמה וכמה נתונים.

  • גודל הפרגולה שאותה יש לנסר.
  • היקף העבודה ומספר העובדים הנדרשים לשם כך
  • כלי העבודה והמכשור הנדרש לשם כך.

תוכלו לדעת יותר בעמוד – כמה עולה ניסור בטון.

הסרת פרגולה – איך זה נעשה?

אז אם מדובר בפרגולה מעץ או מאלומיניום, הרי שהסיפור יהיה פשוט למדי. הפרגולות הללו מחוברות לרוב לקרקע או לחילופין לקירות המבנה וההסרה של הפרגולה היא פשוטה למדי. אך כאשר מדובר בפרגולה שעשויה בטון הרי שהסיפור הופך להיות מורכב מאוד. ונצטרך להזמין שירותי ניסור בטון ביהלום.

ניסור לא אחראי של הפרגולה עשוי לפגוע במבנה כולו ולגרום נזק ליציבות ולחוזק שלו.

על כן, לפני שחושבים על הסרה של פרגולה מבטון, חשוב לפנות אל גורמים מקצועיים מתחום ההנדסה ולוודא מולם שאכן מותר לנסר את הפרגולה. רק לאחר שמתקבלים כל האישורים  הנדרשים, אפשר להתקדם הלאה בביצוע העבודה על ידי אנשי מקצוע מתחום הניסור.

רק אם הניסור ייעשה בכלי המקצוע המתאימים, הניסור יסתיים במהירות רבה והפרגולה תוסר במלוא האחריות.

כיצד להוריד פרגולת בטון בקלות? המדריך המלא »

איך מתבצע הניסור?

אז אחרי שהבנו אל מי צריך לפנות לצורך ביצוע הניסור ומה צריך לבדק לפני שמתחילים בעבודה, נלמד איך בעצם מתבצעת העבודה.

הבטון הוא החומר הכי חזק הנמצא היום בשימוש בתחום הבניה. עם הבטון בונים כל דבר. בתים ובניינים, חנויות ומשרדים, מדרגות ועליות גג, גורדי שחקים וגשרים. התוצאה של השימוש בבטון היא בלתי ניתנת לערעור. מבנים חזקים ואיכותיים שמצליחים להוכיח את עצמם בשטח לאורך זמן.

כאשר עולה צורך בביצוע תיקונים או שיפוצים שונים בבטון, חשוב לעשות שימוש בכלי עבודה חזקים מאוד. אז בעבר לא היו כלי עבודה מיוחדים לכך והניסור דרש הרבה מאוד עבודה עם הרבה כוח. אך כיום יש את מסור הבטון שמיועד בדיוק לשם כך.

מסור הבטון הינו מסור בעל מנוע חזק מאוד עם להב עוצמתי במיוחד. הלהב מצופה בחלקיקי בטון שאלו מעצימים את המסור והופכים אותו לחד, מהיר ויעיל במיוחד. כי היהלום הוא חומר חזק מאוד, אף יותר מהבטון. הודות לציפוי של היהלום על הלהב, הניסור נעשה בקלות, במהירות ובחדות רבה.

ניסור מהיר ונקי

מעבר לעוצמה של המסור, יש גם יתרונות מהותיים נוספים למסור היהלום.

הניסור עם מסור היהלום נעשה במהירות רבה הודות ליכולות שיש למסורי היהלום לגבור בקלות על הבטון. מעבר לכך, הניסור שנעשה יחד עם זרימת מים, מוביל לכך שהניסור יהיה נקי יותר וידידותי לסביבה. כי המים סוחפים את האבק והאזור נשאר כמעט נקי לאחר עבודה.

בוחרים באנשי המקצוע המתאימים

על מנת שהעבודה תיעשה כראוי, חובה לפנות אל אנשי מקצוע מומחים בתחום. על כן, לפני הכול יש לוודא כי מדובר בצוות שיש לו את הניסיון הנדרש בתחום ואת היכולת לבצע את העבודה באופן הכי יעיל ומהיר.

ברור שחובה לבדוק את נושא הבטיחות בעבודה ולוודא שהעבודה כולה תיעשה באופן הכי בטוח בלי שייגרמו סיכונים לאנשים בסביבה, למבנה אליו מחוברת הפרגולה או לעובדים.

מלבד זאת חשוב לבדוק שהחברה מחויבת ללוחות זמנים והיא עומדת מאחורי ההבטחות שלה.

ישנו פרט חשוב נוסף שלא תמיד כולם זוכרים אותם. מדובר על פינוי הפסולת. חשוב מאוד לוודא כי החברה שתבצע את הניסור תדאג גם לפינוי כל הפסולת שתיווצר בעקבות הניסור.

חברה שמבצעת שירותים נוספים של ניסור בטון

אנו בחברת היהלום מצבעים את כל השירותים הנצרכים לניסור בטון. החל מניסור קירות בטון, ועד ניסור חומות בטון גדולות. תוכלו לראות את כל השירותים שלנו הקשורים לניסור בטון בעמוד – שירותי ניסור בטון.

למה היהלום?
שירות לקוחות
תודעת שירות גבוהה
עמידה בזמנים
מגיעים ומסיימים בזמן
best-price
מחירים אטרקטיביים
זמינות
זמינות מהיום למחר
מְעוּלֶה
מבוסס על 27 ביקורות
אהרון יוסף רבי
הזמנתי את משה התותח לפתיחת דלת רוצה לציין שהבחור ביצע את העבודה במיקצועיות רבה עם דגשים על עמידה בזמנים בטיחות ומחיר נורמלי מומלץ בחום תודה רבה אלוף
לאה גלר
עבדו בצורה טובה ומסודרת,בדגש על בטיחות. ממליצים????
אלעד עקראי
שירות יוצא מן הכלל עבדו בצורה יסודית וגילו מקצועית רבה מומלץ מאוד
ששון יוסף
חברת יהלום ניסור בבטון בצעו ניסור תקרה לעליית גג העבודה התבצעה במקצועיות רבה ובדיוק רב ,צוות מאוד מקצועי עים ניסיון רב וציוד מתקדם ביותר ,יחס אדיב וסבלני עמידה בלוח זמנים ומענה לכול שאלה.בעבודה תואם מטעם החברה גם מנוף להרמת הבטון דרך הגג וגם משאית לפינוי הפסולת, הכול מנוהל על ידי בעלי החברה שתמיד היו בשטח וגם עבדו ודאגו לניהול העבודה .ממליץ מאוד .תודה לחברת יהלום ממשפחת יוסף.
Hometov Nadlan
עבדתי איתם מספר פעמים לגבי כל מיני עבודות הריסה וניסור בטון. חברה מקצועית ביותר עם יחס אישי ואמינות יוצאת דופן. מומלץ בחום
יוסף לוי
אלופים בניסור וקידוח בטון. שירות מקצועי, מהיר, ואיכותי. מאד מאד מרוצה וממליץ בחום, הכי טובים בשוק!!!
משה זקן
צוות של אלופים עבודה ברמה גבוהה ! הכי מדוייק שייש עבודה נקייה ושווה ! מיקצוענים מקסימום ???? אין ספק שאם אצטרך שוב זה רק היהלום !????
שירותים נוספים - ניסור בטון
ניסור רצפת בטון
ניסור רצפת בטון
ניסור סלעים
ניסור סלעים
ניסור כלונסאות בטון
ניסור כלונסאות בטון
ניסור מרפסת שירות
ניסור מרפסת שירות
ניסור תקרת בטון
ניסור גג / תקרת בטון
ניסור קורות בטון
ניסור קורות בטון
מאמרים אחרונים בנושא ניסור בטון
חיתוך בטון עם דיסק
חיתוך בטון עם דיסק – איך עושים את זה?
ניסור בטון ע״י מכונת היהלום
ניסור קירות ואלמנטים מבטון ע״י מכונת ניסור בטון ביהלום
ניסור מדרגות בטון
מה חשוב לדעת לפני ניסור מדרגות בטון
השאירו פרטים ונחזור אליכם

השאירו שם וטלפון ונחזור אליכם בהקדם.

תמונות ניסור בטון
מבצע ל- 30 מתקשרים ראשונים
2 פתחים (חלונות ו/או דלתות) כולל ריסוק
רק ב:
3,300 ₪
חייגו עכשיו והרוויחו את המחיר!

*המחיר לא כולל מע"מ. *עובי קיר עד 25 ס״מ. *ניסור דלתות וחלונות בגודל סטנדרטי. *תנאי עבודה סטנדרטיים. *טלח.