קידוח למרזב

קידוח למרזב שהוא שירות שצריך אותו כאשר יש לנו רצפה או קיר מבטון. שדרכו אנו רוצים להוציא את המרזב. אנו בחברת היהלום מתמחים בביצוע קידוחי בטון.
הרכב של חברת היהלום
חייגו עכשיו והוואן שלנו בדרך אליכם...
050-586-6943

קידוח למרזב שהוא שירות שצריך אותו כאשר יש לנו רצפה או קיר מבטון. שדרכו אנו רוצים להוציא את המרזב. אנו בחברת היהלום מתמחים בביצוע קידוחי בטון. אז צרו איתנו קשר כבר עכשיו כדי לקבל הצעת מחיר ולהתקדם.

קידוח למרזב
להזמנת קידוחים חייגו – 077-997-2201

כאשר עולה צורך בחור להתקנת מרזב, נדמה אולי שמדובר בסיפור קל ופשוט. די במקדחה ביתית פשוטה על מנת ליצור את החור הקטן והעגול. אז זה אולי נכון כשמדובר בקיר לבנים רגיל. אך כאשר המדובר הוא בקיר העשוי בטון, החור הקטן עשוי לסבך מאוד את העניינים.

החור שלא ייצא מעוגל ומהוקצע כפי שאתם רוצים יגרור תיקונים. התיקונים לא תמיד ייעשו בצורה אסתטית ויפה. והתוצאה בסופו של דבר תהיה גם לא יפה וגם לא בטיחותית. כי קידוח שנעשה בצורה לא מבוקרת בקיר בטון, עלול בהחלט להוריד מאיכותו של הקיר כולו.

קידוח למרזב רק בכלים המתאימים

קידוח למרזב חייב להיעשות בכלי המקצוע הנכונים. כשמנסים לקדוח בבטון במקדחה שלא מתאימה, החור לא נוצר והבטון מסביב מתחיל להתפורר. עלולים להיווצר סדקים בקיר ובקיצור, הרבה נזק עלול להיגרם לכל האזור. גם אם בסופו של דבר יתקבל החור הרצוי, הנזק סביב שידרוש תיקונים. לא יהיה שווה את החיסכון בעבודה שנעשתה שלא בכלים המתאימים.

מעבר לכך, קידוח בבטון חייב להיעשות רק לאחר בדיקה. של הקיר והמקום בו רוצים ליצור את הקידוח והחור הרצויים. זאת משום שבמקרים רבים עלולים לפגוע בחוטי חשמל. או בצנרת מים כשהקידוח ייעשה במקום הלא נכון.

איך מבצעים קידוח למרזב בקיר בטון?

אז עד כה הבנו שקידוח בבטון זה לא סיפור כל כך פשוט. גם אם מדובר בחור מינורי וקטן ממש. אז איך עושים את זה תכל'ס? כאן המקום להכיר את מקדח היהלום.

מקדח היהלום זהו הכלי שבעזרתו ניתן להגיע לתוצאות הכי מדויקות והכי בטוחות.

מקדח היהלום הוא למעשה מקדח שמופעל בעזרת מנוע עוצמתי מאוד. אל המקדח מחברים כוס קידוח שצריך להיות בהתאם לקוטר הקידוח הרצוי. אם זה חור למרזב, לרוב אפשר יהיה להסתפק בכוס בקוטר של 2 צול. יש גם כוסות קידוח בקטרים גדולים יותר. ואף בקטרים בממדים גדולים במיוחד של עד 20 צול.

כוס הקידוח שמחובר אל המקדח, מכיל אלמנט נוסף. שבבי יהלום המצפים את הקודח. כך למעשה מתקבל מקדח היהלום העוצמתי. התוצאה הזו היא זו שמאפשרת להגיע לביצועים הטובים של קידוח ממוקד ומדויק הנעשה בצורה מושלמת.

היהלום שבמקדח היהלום

אז מה זה בעצם היהלום הזה המשתלב לו במקדח היהלום? כאן חשוב לציין כי לא מדובר ביהלומים המוכרים לנו מתחום התכשיטים. מדובר ביהלום תעשייתי מיוחד שמשמש למעשה לצורכי קידוח. היות והבטון הוא חומר כל כך קשיח וחזק, הרי שכל שינוי בבטון וכל חור שאנחנו זקוקים לו דורשים שימוש בציוד עוצמתי שיצליח לגבור על הבטון החזק. מעבר לכך, חשוב שהפעולה תיעשה בצורה ממוקדת ומדויקת מבלי שייגרם כל נזק לשאר חלקי המבנה. היהלום שמשולב במקדח היהלום למעשה פותר את הבעייתיות הזו של הקידוח בקיר כזה.

ואכן, מקדח יהלום מסוגל ליצור תוך שניות ספורות את החור הרצוי. וזאת בצורה הכי מדויקת, הכי ממוקדת ובלי כל נזק מסביב שיגרור תיקונים.

המים ומקדח היהלום

בקידוח במסור יהלום נעשה גם כן שימוש במים. המים המתלווים לקידוח מועילים מאוד בכמה וכמה מישורים.

  1. המים מקררים את הלהבים וכך אין צורך לעצור בעבודה לצורך קירור של המכונה.
  2. המים מונעים את פיזור אבק הבטון בשטח כך שהאזור יישאר נקי לאחר ביצוע העבודה. כמעט ללא כל אבק בטון סביב.
  3. העבודה תהיה הרבה יותר בטוחה. כאשר לא יתפזר אבק בטון באוויר שעלול לחדור לעיניים או לדרכי הנשימה של העובדים ושל האנשים בסביבה. כולנו יודעים שאבק בטון הוא דבר רעיל. אבק בטון בריאות הוא דבר נורא. פועלים ששואפים את האבק הזה על בסיס יומי צוברים נזק בריאותי רב. מסור היהלום בשילוב עם המים פותר את הבעיה ולו באופן חלקי.

פנו אל המומחים

לצורך ביצוע קידוח בטון, חשוב לפנות אל אשי מקצוע מהתחום הזה של ניסור בבטון, על מנת שהעבודה אכן תוכל להתבצע בצורה הכי טובה והכי מקצועית. כי רק איש מקצוע שיש לו את הניסיון ואת הידע בביצוע העבודה, יצליח להוציא אותה לפועל על הצד הטוב ביותר. מעבר לכך הוא גם יידע לשמור על ביטחון הסביבה בעת הביצוע והוא אף ידאג לפינוי הפסולת עם סיום העבודה.

שאלות נפוצות של לקוחות

מה צריך להכין לקידוח בטון?

אנו נצטרך שני דברים: 1. נקודת חשמל תלת פאזי. 2. נקודת מים. וכמובן להתכונן לאבק ולכלוך.

כמה עולה קידוח למרזב?

המחיר משתנה לפי כמות הקידוחים שאנו מבצעים בפרויקט אחד. המחיר עבור קידוח למרזב מתחיל מ – 250 ₪.

רוצים לראות את המחירון המלא לחצו על הלינק – כמה עולה קידוח בטון

אנו מתמחים בביצוע כל הקידוחים בבטון:

למה היהלום?
שירות לקוחות
תודעת שירות גבוהה
עמידה בזמנים
מגיעים ומסיימים בזמן
best-price
מחירים אטרקטיביים
זמינות
זמינות מהיום למחר
מְעוּלֶה
מבוסס על 27 ביקורות
אהרון יוסף רבי
הזמנתי את משה התותח לפתיחת דלת רוצה לציין שהבחור ביצע את העבודה במיקצועיות רבה עם דגשים על עמידה בזמנים בטיחות ומחיר נורמלי מומלץ בחום תודה רבה אלוף
לאה גלר
עבדו בצורה טובה ומסודרת,בדגש על בטיחות. ממליצים????
אלעד עקראי
שירות יוצא מן הכלל עבדו בצורה יסודית וגילו מקצועית רבה מומלץ מאוד
ששון יוסף
חברת יהלום ניסור בבטון בצעו ניסור תקרה לעליית גג העבודה התבצעה במקצועיות רבה ובדיוק רב ,צוות מאוד מקצועי עים ניסיון רב וציוד מתקדם ביותר ,יחס אדיב וסבלני עמידה בלוח זמנים ומענה לכול שאלה.בעבודה תואם מטעם החברה גם מנוף להרמת הבטון דרך הגג וגם משאית לפינוי הפסולת, הכול מנוהל על ידי בעלי החברה שתמיד היו בשטח וגם עבדו ודאגו לניהול העבודה .ממליץ מאוד .תודה לחברת יהלום ממשפחת יוסף.
Hometov Nadlan
עבדתי איתם מספר פעמים לגבי כל מיני עבודות הריסה וניסור בטון. חברה מקצועית ביותר עם יחס אישי ואמינות יוצאת דופן. מומלץ בחום
יוסף לוי
אלופים בניסור וקידוח בטון. שירות מקצועי, מהיר, ואיכותי. מאד מאד מרוצה וממליץ בחום, הכי טובים בשוק!!!
משה זקן
צוות של אלופים עבודה ברמה גבוהה ! הכי מדוייק שייש עבודה נקייה ושווה ! מיקצוענים מקסימום ???? אין ספק שאם אצטרך שוב זה רק היהלום !????
שירותים נוספים - קידוח בטון
קידוח בקיר ממד
קידוח בקיר ממ"ד
קידוח חור לוונטה
קידוח חור לוונטה
קידוח חור לקולט אדים
קידוח חור לקולט אדים
קידוח בטון 4 צול
קידוח בטון 4 צול
קידוח בטון 6 צול
קידוח בטון 6 צול
קידוח בטון 8 צול
קידוח בטון 8 צול
מאמרים אחרונים בנושא קידוח בטון
חיתוך וקידוח בבטון
חיתוך וקידוח: המדריך למתחיל
קידוח בטון מחיר
קידוח בטון מחיר – מה משפיע על הצעת המחיר?
מה זה קידוח יהלום
מה זה קידוח יהלום? ואלו קידוחים ניתן לעשות עם היהלום?
השאירו פרטים ונחזור אליכם

השאירו שם וטלפון ונחזור אליכם בהקדם.

תמונות ניסור בטון
מבצע ל- 30 מתקשרים ראשונים
2 פתחים (חלונות ו/או דלתות) כולל ריסוק
רק ב:
3,300 ₪
חייגו עכשיו והרוויחו את המחיר!

*המחיר לא כולל מע"מ. *עובי קיר עד 25 ס״מ. *ניסור דלתות וחלונות בגודל סטנדרטי. *תנאי עבודה סטנדרטיים. *טלח.