קידוח בטון

חברת היהלום מהמובילות בתחום קידוחי הבטון בארץ, מבצעת את כלל שירותי הקידוח בפריצה ארצית מלאה, החל מקידוחים למרזבים ועד לפרויקטים מורכבים בתחום הבנייה. החברה שמה לה לדגש את בטיחות העבודה ואת היחס האישי עבור הלקוח. חברתנו משתמשת בכלים חדשניים ביותר ומספקת עבורכם עבודה ברף הגבוה ביותר.

הרכב של חברת היהלום
חייגו עכשיו והוואן שלנו בדרך אליכם...
077-997-2201

שירותי קידוח בטון

מפריד
קידוח בטון
כמה עולה קידוח בטון
פתיחת מעבר לארובה
פתיחת מעבר לארובה
קידוח אלכסוני בבטון
קידוח בטון
קידוח בטון 10 צול
קידוח בטון 10 צול
קידוח בטון 12 צול
קידוח בטון 12 צול
קידוח בטון 4 צול
קידוח בטון 4 צול
קידוח בטון 6 צול
קידוח בטון 6 צול
קידוח בטון 8 צול
קידוח בטון 8 צול
קידוח בטון למזגן בממד
קידוח בטון למזגן בממד
קידוח בקיר ממד
קידוח בקיר ממ"ד
קידוח חור לוונטה
קידוח חור לוונטה
קידוח בטון 10 צול
קידוח חור למזגן
קידוח חור למייבש כביסה
קידוח חור למייבש כביסה
קידוח חור לקולט אדים
קידוח חור לקולט אדים
קידוח חור לקמין
קידוח חור לקמין
קידוח למרזב
קידוח למרזב
קידוח לניקוז
קידוח לניקוז
קידוח לנקודת גז
קידוח לנקודת גז

היהלום מציעה מגוון גדול של שירותים:

השירותים שלנו מציעים את כלל הפתרונות המקצועיים והבטוחים ביותר עבור עבודה עם קידוחי בטון. עבודה עם חומרים אחרים, כגון גבס ועץ, נחשבת פשוטה יותר, אך כשעובדים עם חומר עמיד וקשיח כמו בטון חייבים לעשות זאת בצורה הנכונה.

באמצעות ניסור בטון ניתן לבצע הריסת מבנים שלמים, ליצור תעלות לכבלים או צנרת, להרוס קירות או חלקי בטון שונים, לבצע פתיחת חלון בקיר בטון, לעשות ניסור דלת בטון, להגדיל פתחים קיימים, לחתוך מדרכות וכבישים, להתקין מזגן, לבצע חיתוך משטחי בטון כגון ניסור רצפת בטון, ועוד הרבה.

היתרונות בחברת היהלום

מפריד

למה דווקא היהלום? בזכות השירות – השירות הטוב ביותר בתחום אצלנו הלקוח הוא בראש. בזכות האמינות – חברת היהלום ידועה בשל יחסי האמון עם לקוחותינו הרבים אשר מרוצים מעבודתם של עובדנו המסורים. זריזות ועמידה בזמנים – חברת היהלום שמה דגש מאד מרכזי על הגעה בזמנים ועל מהירות העבודה בלי פגיעה ביעילות העבודה.

שירות לקוחות
תודעת שירות גבוהה
הלקוחות שלנו בוחרים בנו כל פעם מחדש, בזכות השירות. תוכלו לראות בעצמכם את הביקורות שלנו.
עמידה בזמנים
מגיעים ומסיים בזמן
אנו מתחייבים ללקוחות שלנו לעמוד בזמנים, ומבינים היטב את חשיבות של סיום פרויקט בזמן.
מְעוּלֶה
מבוסס על 27 ביקורות
אהרון יוסף רבי
הזמנתי את משה התותח לפתיחת דלת רוצה לציין שהבחור ביצע את העבודה במיקצועיות רבה עם דגשים על עמידה בזמנים בטיחות ומחיר נורמלי מומלץ בחום תודה רבה אלוף
לאה גלר
עבדו בצורה טובה ומסודרת,בדגש על בטיחות. ממליצים????
אלעד עקראי
שירות יוצא מן הכלל עבדו בצורה יסודית וגילו מקצועית רבה מומלץ מאוד
ששון יוסף
חברת יהלום ניסור בבטון בצעו ניסור תקרה לעליית גג העבודה התבצעה במקצועיות רבה ובדיוק רב ,צוות מאוד מקצועי עים ניסיון רב וציוד מתקדם ביותר ,יחס אדיב וסבלני עמידה בלוח זמנים ומענה לכול שאלה.בעבודה תואם מטעם החברה גם מנוף להרמת הבטון דרך הגג וגם משאית לפינוי הפסולת, הכול מנוהל על ידי בעלי החברה שתמיד היו בשטח וגם עבדו ודאגו לניהול העבודה .ממליץ מאוד .תודה לחברת יהלום ממשפחת יוסף.
Hometov Nadlan
עבדתי איתם מספר פעמים לגבי כל מיני עבודות הריסה וניסור בטון. חברה מקצועית ביותר עם יחס אישי ואמינות יוצאת דופן. מומלץ בחום
יוסף לוי
אלופים בניסור וקידוח בטון. שירות מקצועי, מהיר, ואיכותי. מאד מאד מרוצה וממליץ בחום, הכי טובים בשוק!!!
משה זקן
צוות של אלופים עבודה ברמה גבוהה ! הכי מדוייק שייש עבודה נקייה ושווה ! מיקצוענים מקסימום ???? אין ספק שאם אצטרך שוב זה רק היהלום !????

תמונות מהפרויקטים שלנו

מידע מקצועי על קידוח בטון

קידוח בטון

קידוח בבטון הוא חלק חשוב ומרכזי בעולם הבנייה. חברת היהלום מביאה את הפתרונות לכל בעיה הקשורה בעולם החציבה בבטון. את קידוח הבטון אנו נמצא בכל שלב שיפוץ ובנייה.

קידוח יהלום

מתי קידוח בטון יפגוש אתכם?

באם קניתם מזגן חדש וודאי שמתם לב שיש צורך להעביר חוטים צינורות וחווטים מהמזגן אשר נמצא בבית אל המדחס החיצוני אשר ממוקם מחוץ לבית. וודאי לכם שמערכות החוטים והצינורות לא יעברו דרך חלון ביתכם.

בדיוק לשם כך יש את חברת היהלום. אנו מבצעים קידוח בבטון אשר מאפשר להעביר את הצינורות דרך הקיר אל היחידה החיצונית. לא רק במזגן דיינו. בעת הקמת מבנה, הקבלן המצבע מזמין את חברת היהלום על מנת לבצע קידוח בבטון כדי לאפשר חציבות מדויקות על מנת להעביר כבלי תקשורת. תעלות מיזוג, והיד עוד נטויה למגוון רחב של עבודות קידוח בבטון. כאשר כמעט כל שיפוץ ובניית מבנה מחייבים אותנו בקידוח בטון על מנת להגיע לרמת גימור הטובה ביותר בשוק הבנייה.

איך מתבצע קידוח בטון?

קידוח בטון מתאפשר אודות למכשיר טכנולוגי מבריק. המכשיר עצמו נקרא מכונת קידוח, אליה מתחברים כוסות קידוח. כוסות הן מין מסורים אשר בנויים בצורת כוס. ובעת הפעלת המכונה כוס זאת מסתובבת בדיוק מרבי וקודחת בקיר בהתאם לגודל הכוס.

כוסות אלו אינם כוסות קידוח רגילות. אלא כוסות המצופות בשבבי יהלומים אשר נותנים לנו את הכח לחצוב בקיר בצורה הטובה הנקייה והמושלמת ביותר עבור קידוח הבטון.

חשוב לציין שאף שעבודה זו לכאורה פשוטה. דרושות ידיים מיומנויות לצורך ביצוע קידוח בבטון. באם מפעיל לא מקצועי ולא חזק דיו על מנת לבצע קידוח בטון. נמצא עצמנו בבעיה חמורה מאד בדיוק הקידוח. חברת היהלום מעסיקה עובדים אשר התמחו שנים בתחום הקידוח ותחת ידם נוצרת עבודת קידוח מהטובות ביותר בשוק.

קידוח בטון ביהלום

הכנה טובה לעבודת הקידוח

בטרם עבודת קידוח הבטון, יש להבין את העבודה גם ברמת הסיכונים הנלווים אליה. חשוב לבדוק לפני תחילת העבודה שאיננו פוגעים חלילה במרכיבים אחרים אשר יכולים להימצא בקיר הבטון. יש לוודא שהמשטח מוכן ונקי לביצוע העבודה. מאחורי קירות בטון מסתתרים חוטים רבים ועבודות חשמל קודמות. קווי תקשורת העוברים דרך. ובהעדר ידיים מקצועיות הרי שאנו פוגעים פגיעה חמורה הגוררת אחריה שובל של נזקים חמורים כלכליים לבעל הנכס.

לכן... בטרם העבודה אנו נעשה את הבדיקות על ידי בעלי המקצוע המוסמכים לכך.

ולאחר בדיקת המשטח נחל בעבודה. הקידוח בטון נעשה על ידי ידיים מקצועיות. בעת אנו משתמשים בנקודה מסוימת הצריכה קוטר קטן העבודה מתבצעת על ידי מפעיל המתמחה בעבודה. כאשר מחזיק הוא בידיו את המכונה ומייצר תעלה בקיר. אך לעיטים כאשר מדובר בקוטר גדול יותר אנו מוכרחים לקבע את המכונה אל הקיר כדי לייצר דיוק ועבודת גימור טובה. עבודה זו נעשית במקצועיות רבה על ידי המומחים של חברת יהלום.

מאמרים ומידע מקצועי

חיתוך וקידוח בבטון
חיתוך וקידוח: המדריך למתחיל
קידוח בטון מחיר
קידוח בטון מחיר – מה משפיע על הצעת המחיר?
מה זה קידוח יהלום
מה זה קידוח יהלום? ואלו קידוחים ניתן לעשות עם היהלום?
האם מכונת קידוח ביהלום עושה נזקים לקיר
האם מכונת קידוח ביהלום עושה נזקים לקיר
איך לקדוח בקיר בטון
איך לקדוח בקיר בטון?
קידוח בבטון מוחלק
החשיבות של קידוח בבטון מוחלק בבית או בגינה
קידוח חור בשיש
קידוח חור בשיש בלי לעשות נזקים
מכונת קידוח בטון
מכונת קידוח בטון איך היא פועלת
מתי נצטרך להשתמש במקדח יהלום
מתי נצטרך להשתמש במקדח יהלום
השאירו פרטים ונחזור אליכם

השאירו שם וטלפון ונחזור אליכם בהקדם.

תמונות ניסור בטון
מבצע ל- 30 מתקשרים ראשונים
2 פתחים (חלונות ו/או דלתות) כולל ריסוק
רק ב:
3,300 ₪
חייגו עכשיו והרוויחו את המחיר!

*המחיר לא כולל מע"מ. *עובי קיר עד 25 ס״מ. *ניסור דלתות וחלונות בגודל סטנדרטי. *תנאי עבודה סטנדרטיים. *טלח.