פתיחת חלון בקיר בטון

פתיחת חלון בקיר בטון זה המומחיות שלנו. אנו נבצע את העבודה בצ'יק צ'ק... נגיע ננסר ונשאיר לכם חלון בדיוק בגודל שאתם מבקשים. וברמת גימור גבוהה.
הרכב של חברת היהלום
חייגו עכשיו והוואן שלנו בדרך אליכם...
050-586-6943
ניסור יהלום מחיר
מבצע! רק ב- 3,300 ₪ ל- 2 פתחים כולל ריסוק. טל״ח המחיר לא כולל מע״מ

פעולת פתיחת חלון בקיר בטון לרוב נדרשת באתרי עבודה. פתיחת חלון משמשת את הקבלן המבצע על מנת שבסוף תהליך הבנייה בכל חדר יהיה פתח לכניסת אוויר ואור אשר ממלא את החלל.

פתיחת חלון בקיר נדרשת גם בביית אשר הוקם על תילו. אך בעל הנכס מעוניין בשדרוג ועיצוב הנכס. כך כאשר קיים קיר מלא מבעוד מועד ועליו בנו תוספת חדר חברת היהלום תבצע פתיחת חלון בקיר.

פתיחת חלון בקיר חיצוני
חייגו עכשיו – 077-997-2201

איך מבצעים פתיחת חלון בקיר?

לפני שבאים לנסר בקיר בטון על מנת ליצור בו חלון או כדי להרחיב חלון קיים. או אפילו ניסור לצורך פתיחת דלת. חשוב שאיש מקצוע יבדוק את הקיר ויוודא כי אין בו תשתיות חשמל, אינסטלציה או תקשורת. ניסור שייעשה בלי בדיקה, עלול להוביל לפגיעה בתשתיות נחוצות שיהרוס מערכות חשובות במבנה.

לאחר שברור כי אין כל מניעה בניסור הקיר אפשר יהיה להתקדם הלאה.

השלב הבא היא בחירה באנשי המקצוע שמצוידים במסורי בטון.

אז נכון שיש עוד כלים שבעזרתם אפשר לנסר בטון. אך כאשר מדובר בניסור שרוצים אותו מדויק, חד ועשוי בצורה הכי בטוחה והכי מושלמת. הדרך הכי טובה תהיה באמצעות ניסור בטון ביהלום.

ביצוע העבודה נעשה על ידי המומחים מחברת היהלום. אין זה סוד שהשיטה בטובה ביותר עבור פתיחת קיר בטון הוא על ידי ניסור וקידוח בבטון שהוכחה כשיטה המדויקת ביותר לביצוע עבודת פתיחת חלון בקיר העבודה נעשית על ידי דיסק יהלום. המחובר למסילה ששומרת על איזון הדיסק. הדיסק נע על גבי המסילה בדיוק מרבי ונותן את החתך בקיר.

לפי עובי הבטון כך גם נבחר גודל הדיסק. טעות בבחירת גודל הדיסק יכולה לפגוע ברמת גימור העבודה. חברת יהלום אשר מתמחה בתחום יודעת לאפשר עבודות אלו ברמת ניסור הטובה ביותר בשוק.

סרטון של סיום תהליך פתיחת חלון

מה עלינו לבדוק לפני תחילת העבודה?

לפני שאנו ניגשים לפתיחת חלון בקיר עלינו לבדוק מספר פרמטרים אשר איתם נבדוק את יכולת הביצוע:

  • פתיחת חלון בקיר דורשת מבעל הנכס היתר בנייה. פיתחת חלון בקיר היא בעצם שינוי במבנה. וכל זמן שאנו נדרשים לשינוי צורת מבנה אנו מחויבים להיתר בנייה מהרשות המקומית בו הנכס נמצא. ישנם מקרים שבהם לא נצטרך אישור זה. לכן כדאי לדאוג ולדעת אם יש בידכם היכולות לבקש פתיחת חלון בקיר ולהימנע מקנסות מיותרים.
  • פתיחת חלון בקיר לא יכולה להתבצע בכל קיר. באם מדובר בפתיחת חלון בקיר שהוא קיר תומך הרי אנו בבעיה הנדסית. שאת הפתרון לה יכול לספק רק מהנדס שיוודא שפתיחת חלון בקיר כזה יכולה להתבצע ללא נזק משני אחריו.
  • פתיחת חלון בקיר היא עבודה מאתגרת. ובאם אנו מבצעים פתיחת חלון בקיר חיצוני הפונה לרשות הרבים ולמרחב הציבורי אנו ניצבים בפני בעיה בטיחותית.

ראשית חברת היהלום היא מהמובילות בתחום וסמכו ידכם שיש פתרון לכל בעיה. לפני ביצוע העבודה אנו מעמידים קודם אחד מעובדנו בצד החיצוני של המבנה על מנת לדאוג שחלילה במקרה תקלה לא יפגע איש. תפקידו הוא להרחיק אנשים מאזור העבודה למניעת פגיעה בנפש. שנית בעת הניסור אנו נדאג לתמוך בחלק הבטון המנוסר באמצעות חבלים איתם נמשוך את החלק המנוסר אל תוך הבית. שם חלקת החלון תנחת בבטיחות על צמיגים אשר הנחנו מראש.

הסכנות בעת פתיחת חלון בקיר בטון

פתיחת חלון בקיר בטון זוהי פעולה שנעשית ברבים מאתרי הבנייה. בכל מבנה ובכל חלל צריך שיהיו חלונות ולעיתים יוצרים אותם רק לאחר שבניית הקירות הושלמה. לעיתים מבקשים אנשים פרטיים לפרוץ חלון בקיר בטון או סתם להרחיב חלון שכבר קיים בקיר הבטון וחשוב ללמוד ולדעת איך הדבר אמור להתבצע.

כי פתיחת חלון בקיר בטון שייעשה שלא כפי הכללים, עשוי ליצור סדקים בקיר הבטון, היא עלולה לסכן את המבנה ואף לערער את כל היציבות שלו.

בגלל שהניסור עשוי להיות כל כך מורכב, חשוב שהדבר ייעשה בעזרת אנשי מקצוע מומחים כמו גם בעזרת כלי המקצוע הנכונים.

מהו מסור היהלום?

מדובר במסור חד מאוד שעשוי עם מנוע חזק מאוד, עם להבים שמותאמים לסוג הניסור הרצוי כאשר הלהבים מצופים בחלקיקי יהלום. היהלום הוא החומר הכי חזק בטבע וכאשר הוא מחובר לדיסק של מסור הבטון, מתקבל מסור חד במיוחד שמצליח לגבור בקלות רבה על כל סוגי הבטון בכל עובי שלא יהיה.

חשוב לציין! שהיהלום של מסור היהלום הוא יהלום תעשייתי וזה לגמרי לא היהלום ששייך לתחום התכשיטים.

חברה אחראית תדאג להתאים לכל לקוח את כלי הניסור המתאימים, היא תדאג ותוודא כי אין כל סיכון בניסור הקיר והיא גם תדאג לביצוע בטוח של העבודה תוך פינוי הפסולת מאזור העבודה.

החברה המבצעת

פתיחת חלון בקיר היא כאמור מצריכה דיוק מרבי לכן ישנם פעמים לבקשת הלקוח על מנת למנוע חריגות אנו נשתמש קודם בקידוח בטון, אותו נבצע עם מקדחי יהלום. כאשר אנו מבצעים קידוחים עגולים בפינות החלון ואז מבצעים ניסור. וכך מקבלים את רמת הגימור הטובה ביותר בתחום.

לדעת יותר קראו את המאמר – מה הם החריגות בניסור קיר בטון?

חברת היהלום מזמינה אתכם להצטרף למשפחה גדולה. צרו איתנו קשר להצעת מחיר משתלמת. ולקבלת עבודה ברף הגבוה ביותר בשוק.

למה היהלום?
שירות לקוחות
תודעת שירות גבוהה
עמידה בזמנים
מגיעים ומסיימים בזמן
best-price
מחירים אטרקטיביים
זמינות
זמינות מהיום למחר
מְעוּלֶה
מבוסס על 27 ביקורות
אהרון יוסף רבי
הזמנתי את משה התותח לפתיחת דלת רוצה לציין שהבחור ביצע את העבודה במיקצועיות רבה עם דגשים על עמידה בזמנים בטיחות ומחיר נורמלי מומלץ בחום תודה רבה אלוף
לאה גלר
עבדו בצורה טובה ומסודרת,בדגש על בטיחות. ממליצים????
אלעד עקראי
שירות יוצא מן הכלל עבדו בצורה יסודית וגילו מקצועית רבה מומלץ מאוד
ששון יוסף
חברת יהלום ניסור בבטון בצעו ניסור תקרה לעליית גג העבודה התבצעה במקצועיות רבה ובדיוק רב ,צוות מאוד מקצועי עים ניסיון רב וציוד מתקדם ביותר ,יחס אדיב וסבלני עמידה בלוח זמנים ומענה לכול שאלה.בעבודה תואם מטעם החברה גם מנוף להרמת הבטון דרך הגג וגם משאית לפינוי הפסולת, הכול מנוהל על ידי בעלי החברה שתמיד היו בשטח וגם עבדו ודאגו לניהול העבודה .ממליץ מאוד .תודה לחברת יהלום ממשפחת יוסף.
Hometov Nadlan
עבדתי איתם מספר פעמים לגבי כל מיני עבודות הריסה וניסור בטון. חברה מקצועית ביותר עם יחס אישי ואמינות יוצאת דופן. מומלץ בחום
יוסף לוי
אלופים בניסור וקידוח בטון. שירות מקצועי, מהיר, ואיכותי. מאד מאד מרוצה וממליץ בחום, הכי טובים בשוק!!!
משה זקן
צוות של אלופים עבודה ברמה גבוהה ! הכי מדוייק שייש עבודה נקייה ושווה ! מיקצוענים מקסימום ???? אין ספק שאם אצטרך שוב זה רק היהלום !????
שירותים נוספים - ניסור בטון
ניסור צינורות בטון
ניסור צינורות בטון
ניסור קירות טרומיים
ניסור קירות טרומיים
ניסור מדרגות בטון
ניסור מדרגות בטון
ניסור קירות ממ"ד
ניסור קירות ממ"ד
ניסור בטון
ניסור דלת בקיר בטון
ניסור בטון
ניסור כבישים
מאמרים אחרונים בנושא ניסור בטון
חיתוך בטון עם דיסק
חיתוך בטון עם דיסק – איך עושים את זה?
ניסור בטון ע״י מכונת היהלום
ניסור קירות ואלמנטים מבטון ע״י מכונת ניסור בטון ביהלום
ניסור מדרגות בטון
מה חשוב לדעת לפני ניסור מדרגות בטון
השאירו פרטים ונחזור אליכם

השאירו שם וטלפון ונחזור אליכם בהקדם.

תמונות ניסור בטון
מבצע ל- 30 מתקשרים ראשונים
2 פתחים (חלונות ו/או דלתות) כולל ריסוק
רק ב:
3,300 ₪
חייגו עכשיו והרוויחו את המחיר!

*המחיר לא כולל מע"מ. *עובי קיר עד 25 ס״מ. *ניסור דלתות וחלונות בגודל סטנדרטי. *תנאי עבודה סטנדרטיים. *טלח.