כמה עולה קידוח בטון

כמה עולה קידוח בטון? המחירים משתנים לפי המון פרמטרים... אל תשלמו יותר ממה שצריך! מה המחירים המשתלמים להוציא על קידוח? מאת היהלום קידוח בטון
הרכב של חברת היהלום
חייגו עכשיו והוואן שלנו בדרך אליכם...
050-586-6943

מחירון קידוח בטון של חברת היהלום:

המומחים של חברת היהלום ערכו עבורכם מחירון פרטני המשמש כהצעת מחיר מוקדמת עוד טרם שיחה עם נציג החברה. מחירון זה יסייע לכם בהבנת המחיר ויסייע לכם בהכנת התקציב הדרוש לעבודה שברשותכם.

ראוי לציין שמחירון זה אינו מהווה חלופה להצעת מחיר אשר תינתן על ידי החברה. ישנם פרמטרים רבים המשפיעים על מחיר הקידוח . החל ממיקום העבודה, גודל העבודה, עומק הקידוח ועוד. בהינתן ולא  קיימים אותם פרמטרים והעבודה נגישה, החברה נצמדת למחירון הנקוב באתר.

קידוחי תפר

טבלת מחירים לפי כמות

ראוי לציין שמחירון זה אינו מהווה חלופה להצעת מחיר אשר תינתן על ידי החברה. ישנם פרמטרים רבים המשפיעים על מחיר הקידוח . החל ממיקום העבודה, גודל העבודה, עומק הקידוח ועוד. בהינתן ולא  קיימים אותם פרמטרים והעבודה נגישה, החברה נצמדת למחירון הנקוב באתר.

קוטר / עובי קיר

20 – 29 ס"מ

30 – 39 ס"מ

40 – 49 ס"מ

50 – 59 ס"מ

2 צול

120 ₪

140 ₪

180 ₪

250 ₪

4 צול

160 ₪

200 ₪

250 ₪

350 ₪

6 צול

200 ₪

250 ₪

300 ₪

480 ₪

8 צול

300 ₪

340 ₪

400 ₪

530 ₪

10 צול

350 ₪

400 ₪

520 ₪

700 ₪

12 צול

500 ₪

600 ₪

700 ₪

800 ₪

חשוב לציין. על אף שמחירון זה פרטני יותר, אין הוא מהווה חלופה להצעת מחיר על ידי נציג החברה. מעבר לגודל ועומק העבודה, יש שלל פרמטרים שחברת היהלום צריכה לבדוק עם הלקוח בטרם הלקוח מקבל הצעת מחיר סופית.

עלויות נוספות

מעבר לעלויות הקידוח ישנם עלויות נוספות שצריך לדעת טרם הזמנת הקידוח.

פינוי וריסוק-  עבודת הקידוח משאירה מאחוריה בטון לפעמים מדובר בכמות גדולה של בטון. הבטון שנשאר אינו באחריותה של החברה. פינוי הבטון ובמקרים מסויימים ריסוק הבטון על מנת שיהיה ניתו לפנותו, כרוך בעלות נוספת אשר תתווסף אל הצעת המחיר של הקידוח.

אישור מהנדס/ קונסטרקטור- במקרים רבים ובייחוד בפתיחת פתח בקיר בטון על ידי קידוחים ביהלום, הלקוח נצרך לאישור מהנדס על מנת לאשר את העבודה. אישור מהנדס אינו קשור לעבודת חברת היהלום, ויעשה על ידי מקור חיצוני בהזמנת הלקוח.

חשוב להדגיש! ללא אישור ממקור מוסמך חברת היהלום אינה מקבלת עבודה אשר לא מבטיחה בטיחות מרבית של עובדיה ושל שאר הסובבים.

על קידוח בטון

מה צריך לדעת לפני שמזמינים קידוח בטון

בטרם הזמנת הקידוח יש לבדוק נתונים נוספים המבטיחים את קיום העבודה.

חשמל- מכונת הקידוח עובדת על חשמל לכן יש לוודא קיום נקודת חשמל קרובה אל מקום הקידוח על מנת לאפשר הפעלה של המכונה. בניגוד למכונת ניסור, מכונת הקידוח עובדת על חשמל חד פאזי הנמצא תדיר כמעט בכל מקום עבודה.

נקודת מים- מכונת הקידוח עובדת בחיבור צינור מים המבטיח לקודח גם מניעת אבק לראות טובה ונקייה של אזור העבודה וגם יעילות חדירת הכוס. לכן יש לוודא שבסמוך למקום העבודה ישנה נקודת מים המתחברת לצינור ותבטיח עבוד חלקה.

פתיחת חלון בקידוחי בטון

חברת היהלום ניסור וקידוח בבטון היא מהחברות המובילות בארץ בתחום ניסור וקידוח בטון. אנו עושים כמיטב יכולתנו על מנת לשפר את איכות המדע הנגיש ללקוחותנו. העבודה של חברת היהלום מתבצעת במהירות המקסימלית תוך שמירה קפדנית על מקצועיות ובטיחות העבודה.

שאלות ותשובות בנושא מחיר קידוח בטון:

כדי לעשות לכם חיים יותר קלים אספנו עבורכם כמה שאלות ותשובות נפוצות בנושא המחירים של קידוחי בטון.

כיצד מתמחרים קידוחים בבטון?

תמחור קידוח בטון ביהלום אצל חברת היהלום נבנה באמצעות מספר אלמנטים המשפיעים על מחיר הקידוח. ראשית מיקום העבודה הוא פרמטר חשוב מאד היכול להשפיע על מחיר קידוח בטון. בעוד מקום עבודה נגיש ואינו גבוה יעניק הצעת מחיר נמוכה, כאשר אנו ניפגש במקום עבודה בעל נגישות מוגבלת או נגישות המצריכה סיכון בטיחותי המחיר יעלה ולא יהיה דומה.

תמחור קידוח בטון יהיה תלוי גם בהיקף העבודה, בעוד עבודה פרטנית ונקודתית תחייב את בלקוח בתשלום המקסימלי. היקף עבודה רחב למספר קידוחי בטון יוזיל משמעותית את מחיר הקידוח עד כדי הסכום המינימלי.

פרמטר נוסף המשפיע על המחיר הוא עובי הקיר ומספר הצול שאותו תצטרכו. ככל שנגדיל את רוחב הפתח או עומק הקידוח, כך יעלה גם המחיר וההצעה תשתנה בהתאם למחירון של חברת היהלום.

מה המחירים בשוק?

מחיר קידוח בטון בשוק הרחב יתחיל החל מ- 500 שח לקידוח בודד ועד לאלפי שקלים בפרויקטים גדולים. לא מעט פעמים מגלה הלקוח שניסור בטון אינו פתרון יעיל על מנת לפתוח פתח בקיר בטון, לשם כך המומחים של חברת היהלום יצטרכו לפתוח את הפתח באמצעות מספר רב של קידוחים החופפים אחד לשני על מנת ליצור פתח בבטון. העלות תהיה גבוהה יותר מניסור בטון אך יעילה ובטיחותית יותר ברוב המקרים.

המחיר נקבע לפי הפרמטרים הבאים: עובי הקיר / אלמנט הבטון, עובי המקדח (לפי צול), תנאי השטח. המחירים מתחילים מ- 120 ₪ לקידוח וממשיך לעלות למעלה בהתאם. היכנסו למחירון המלא שלנו לקידוחי בטון.

בוודאי שכן, לכל פרויקט שאנו מגיעים יש עלויות שהם דלק עובדים וגם שחיקה של מכונת הקידוח ביהלום. ולכן כמובן שיש מחיר שפחות ממנו אנחנו לא מרוויחים ולא נגיע לפרויקט.

בגדול כן! המחירים של קידוחי בטון בחברת היהלום הם בהחלט אטרקטיביים במיוחד. כמובן שתמיד תוכלו למצוא זול או יקר יותר, אבל בתמורה למה שתקבלו אצלנו אנו מבטיחים לכם את המחיר הטוב ביותר. אתם מוזמנים לבדוק אותנו, הכנסו וחייגו… אנו ניתן לכם הצעת מחיר ללא התייבות.

המחיר לקידוח בטון 4 צול מתחיל ב- 160 ₪ עד עובי 30 ס"מ של הקיר או אלמנט.

קידוח חור למזגן מתחיל ב 250 ₪ לקידוח, בהתאם לכמות הקידוחים וקיים מינימום הזמנה.

למה היהלום?
שירות לקוחות
תודעת שירות גבוהה
עמידה בזמנים
מגיעים ומסיימים בזמן
best-price
מחירים אטרקטיביים
זמינות
זמינות מהיום למחר
מְעוּלֶה
מבוסס על 27 ביקורות
אהרון יוסף רבי
הזמנתי את משה התותח לפתיחת דלת רוצה לציין שהבחור ביצע את העבודה במיקצועיות רבה עם דגשים על עמידה בזמנים בטיחות ומחיר נורמלי מומלץ בחום תודה רבה אלוף
לאה גלר
עבדו בצורה טובה ומסודרת,בדגש על בטיחות. ממליצים????
אלעד עקראי
שירות יוצא מן הכלל עבדו בצורה יסודית וגילו מקצועית רבה מומלץ מאוד
ששון יוסף
חברת יהלום ניסור בבטון בצעו ניסור תקרה לעליית גג העבודה התבצעה במקצועיות רבה ובדיוק רב ,צוות מאוד מקצועי עים ניסיון רב וציוד מתקדם ביותר ,יחס אדיב וסבלני עמידה בלוח זמנים ומענה לכול שאלה.בעבודה תואם מטעם החברה גם מנוף להרמת הבטון דרך הגג וגם משאית לפינוי הפסולת, הכול מנוהל על ידי בעלי החברה שתמיד היו בשטח וגם עבדו ודאגו לניהול העבודה .ממליץ מאוד .תודה לחברת יהלום ממשפחת יוסף.
Hometov Nadlan
עבדתי איתם מספר פעמים לגבי כל מיני עבודות הריסה וניסור בטון. חברה מקצועית ביותר עם יחס אישי ואמינות יוצאת דופן. מומלץ בחום
יוסף לוי
אלופים בניסור וקידוח בטון. שירות מקצועי, מהיר, ואיכותי. מאד מאד מרוצה וממליץ בחום, הכי טובים בשוק!!!
משה זקן
צוות של אלופים עבודה ברמה גבוהה ! הכי מדוייק שייש עבודה נקייה ושווה ! מיקצוענים מקסימום ???? אין ספק שאם אצטרך שוב זה רק היהלום !????
שירותים נוספים - קידוח בטון
קידוח חור לוונטה
קידוח חור לוונטה
קידוח חור לקולט אדים
קידוח חור לקולט אדים
קידוח בטון 4 צול
קידוח בטון 4 צול
קידוח בטון 6 צול
קידוח בטון 6 צול
קידוח בטון 8 צול
קידוח בטון 8 צול
קידוח בטון 10 צול
קידוח בטון 10 צול
מאמרים אחרונים בנושא קידוח בטון
חיתוך וקידוח בבטון
חיתוך וקידוח: המדריך למתחיל
קידוח בטון מחיר
קידוח בטון מחיר – מה משפיע על הצעת המחיר?
מה זה קידוח יהלום
מה זה קידוח יהלום? ואלו קידוחים ניתן לעשות עם היהלום?
השאירו פרטים ונחזור אליכם

השאירו שם וטלפון ונחזור אליכם בהקדם.

תמונות ניסור בטון
מבצע ל- 30 מתקשרים ראשונים
2 פתחים (חלונות ו/או דלתות) כולל ריסוק
רק ב:
3,300 ₪
חייגו עכשיו והרוויחו את המחיר!

*המחיר לא כולל מע"מ. *עובי קיר עד 25 ס״מ. *ניסור דלתות וחלונות בגודל סטנדרטי. *תנאי עבודה סטנדרטיים. *טלח.