קידוח חור לקמין

התקנת קמין בבית מחייבת שירותי קידוח חור לקמין. אנו בחברת היהלום מבצעים קידוחים כאלו באמצעות מקדח יהלום עוצמתי שיכול לקדוח בכל קוטר (צול).
הרכב של חברת היהלום
חייגו עכשיו והוואן שלנו בדרך אליכם...
050-586-6943

התקנת קמין בבית מחייבת שירותי קידוח חור לקמין, כדי שנוכל לחבר את הקמין. אנו בחברת היהלום מבצעים קידוחים כאלו באמצעות מקדח יהלום עוצמתי שיכול לקדוח בכל קוטר (צול). אנו נוכל לבצע את העבודה במהירות וביעילות רבה, צרו קשר כבר עכשיו כדי לקבל הצעת מחיר ולהתקדם.

קידוח חור לקמין
להזמנת קידוחים חייגו – 077-997-2201

התקנה של קמין בבית מחייב קידוח חור בקיר, ברצפה או בתקרה. מדובר בקידוח שאמור להיעשות בצורה מדויקת וסימטרית על מנת שאכן יתקבל מענה אסתטי ופרקטי גם יחד.

בגלל שמדובר בחור שאמור להיות מדויק, חשוב לפנות אל אנשי מקצוע מומחים שיש להם את היכולת לבצע את הקידוח בצורה הכי טובה והכי מדויקת.

כמה עולה קידוח חור לקמין?

קוטר / עובי קיר20 – 29 ס"מ30 – 39 ס"מ40 – 49 ס"מ50 – 59 ס"מ
חור לקמין 4 צול160 ₪200 ₪250 ₪350 ₪
חור לקמין 6 צול 200 ₪250 ₪300 ₪480 ₪
המחירים כאן הינם מהווים חלופה להצעת מחיר על ידי נציג החברה. וכל המחירים תלויים בכמות ההזמנות.

לטבלת המחירון המלא של חברת היהלום לחצו «

איך מבצעים את קידוח החור לקמין?

לרוב, הקידוח נעשה בקיר בטון. שם הקושי והאתגר האמיתיים.

לצורך ביצוע העבודה יש לפנות אל אנשי מקצוע מומחים שיש להם את הציוד המתאים כמו גם את הניסיון ואת הידע איך וכיצד לבצע את העבודה בצורה הכי טובה והכי מדויקת.

קידוח החור לקמין אינו מסתכם רק בקידוח חור בודד. מדובר ברוב המקרים בהעברת ארובה עד לגג המבנה. ארובה שאמורה לעבור דרך קירות ותקרות. כך שמדובר במערכת שלמה של קידוחים. חשוב לזכור שקידוח חורים בבטון ובקירות בנויים דורש בירור יסודי מה נמצא בתוך הקיר. אם יש צנרת או תשתיות שונות, הרי שאלו עלולים להיפגע ולהוביל לנזקים חמורים שידרשו שיפוצים ותיקונים יקרים.

איך מבצעים את קידוח החור לקמין?

כמו בכל קידוח יהלום, גם בקידוח חור לקמין עושים שימוש במגוון מקדחים אשר מורכבים ממנוע חשמלי עוצמתי וחזק במיוחד. המקדח מסובב כוס משוננת בהתאם לקוטר הרצוי. המקדח מסוגל לחדור דרך בטון עבה וחזק במיוחד בצורה מושלמת לגמרי. הודות לכך לא נוצרים כלל שברים או סדקים בעקבות ניסיונות עקרים של חדירה לבטון. (כפי שקורה עם כלי קידוח אחרים)

כוס הקידוח מצופה שבבי יהלום וזה למעשה מקנה לה את היכולת ואת החוזק לחדור אל הבטון העבה והקשה.

היהלום שמשמש לצורך ביצוע הקידוח הוא לא היהלום שאנחנו מכירים מתחום התכשיטים מדובר בחומר תעשייתי שנועד למעשה למטרות אלו של קידוח וניסור. שבבי היהלום הם חזקים וחדים מאוד ורק הם מצליחים לחדור אל הבטון הקשיח, גם כשהוא מכיל ברזלים.

קידוח רטוב

על מנת לווסת את הטמפרטורות הגבוהות אליהן מגיע מקדח הבטון כתוצאה מהחיכוך שנוצר מהכוס מול הבטון, מבצעים את הקידוח יחד עם זרם מים לכיוון פתח הקידוח. כך המקדח מצטנן ומאפשר לעבוד ברצף בלי עצירות יזומות.

מלבד הרווח של קירור המכונה, יש גם רווח משני שהוא חשוב לא פחות. המים שמתלווים לקידוח אוספים את האבק ומונעים את הפיזור שלו בחלל, כך שאין לכלוך שמתפזר בשטח. מעבר לשמירה על הניקון בסביבה מדובר ביתרון בריאותי. אבק הבטון הוא אבק רעיל ומסוכן. כאשר הוא נשאף אל מערכת הנשימה הוא עלול להזיק וברבות הזמן העובדים עלולים לסבול ממחלות כרונית שונות בדרכי הנשימה. הפתרון של הקידוח הרטוב מסייע גם לשמירה על ביטחונם של העובדים ושל אנשים בסביבת העבודה.

מהו קוטר הקידוח?

לכל קמין יש את קוטר הארובה שלו והוא משתנה בהתאם לסוג הקמין ולהספק שלו. לרוב מדובר בארובה שהיא בקוטר של ארבע צול. במקרה הצורך ייעשה שימוש בכוס בקוטר של שש צול או של שני צול. המטרה היא כמובן מעבר מושלם של הארובה.

חשוב לזכור כי קידוח כזה יוצר פסולת. מדובר בגושי בטון, אבן וברזל. זוהי פסולת כבדה מאוד שבמקרים רבים תהיה גם חדה. זאת משום שהקידוח נעשה באופן סימטרי. על כן חשוב מאוד להתייחס גם לפינוי הפסולת באופן מידי ובטוח.

מסיבה זו באים לבחור את החברה שתבצע את העבודה, יש לתת את הדעת גם לנושא הזה של פינוי הפסולת.

מי יבצע עבורכם את העבודה?

בכל מה שקשור לנושא של קידוח וניסור בבטון, חשוב לשים לב שהעבודה תתבצע על ידי אנשי מקצוע מומחים שיש להם את כל הידע הנדרש, את המיומנות הנצרכת ואת הציוד המתקדם בתחום הזה של קידוח בטון.

מלבד כל זה, יש לבדוק שהחברה עובדת עם הרישיון הנדרש והיא מסוגלת לבצע את העבודה בצורה הכי בטוחה הן עבור העובדים שלה והן עבור הסביבה כולה.

רק עם חברה כזו תוכלו להיות רגועים שאכן הקידוח יתבצע בצורה הטובה ביותר ובלי שייגרם כל נזק למבנה בעקבות הקידוח.

חולמים על קמין? רוצים ליהנות מהחום הנוסטלגי שלו? זכרו. אתם חייבים לדאוג גם לקידוח מקצועי שייעשה על ידי האנשים הנכונים שיבצעו את המלאכה בצורה הטובה ביותר.

שירותים נוספים של קידוח בטון:

למה היהלום?
שירות לקוחות
תודעת שירות גבוהה
עמידה בזמנים
מגיעים ומסיימים בזמן
best-price
מחירים אטרקטיביים
זמינות
זמינות מהיום למחר
מְעוּלֶה
מבוסס על 27 ביקורות
אהרון יוסף רבי
הזמנתי את משה התותח לפתיחת דלת רוצה לציין שהבחור ביצע את העבודה במיקצועיות רבה עם דגשים על עמידה בזמנים בטיחות ומחיר נורמלי מומלץ בחום תודה רבה אלוף
לאה גלר
עבדו בצורה טובה ומסודרת,בדגש על בטיחות. ממליצים????
אלעד עקראי
שירות יוצא מן הכלל עבדו בצורה יסודית וגילו מקצועית רבה מומלץ מאוד
ששון יוסף
חברת יהלום ניסור בבטון בצעו ניסור תקרה לעליית גג העבודה התבצעה במקצועיות רבה ובדיוק רב ,צוות מאוד מקצועי עים ניסיון רב וציוד מתקדם ביותר ,יחס אדיב וסבלני עמידה בלוח זמנים ומענה לכול שאלה.בעבודה תואם מטעם החברה גם מנוף להרמת הבטון דרך הגג וגם משאית לפינוי הפסולת, הכול מנוהל על ידי בעלי החברה שתמיד היו בשטח וגם עבדו ודאגו לניהול העבודה .ממליץ מאוד .תודה לחברת יהלום ממשפחת יוסף.
Hometov Nadlan
עבדתי איתם מספר פעמים לגבי כל מיני עבודות הריסה וניסור בטון. חברה מקצועית ביותר עם יחס אישי ואמינות יוצאת דופן. מומלץ בחום
יוסף לוי
אלופים בניסור וקידוח בטון. שירות מקצועי, מהיר, ואיכותי. מאד מאד מרוצה וממליץ בחום, הכי טובים בשוק!!!
משה זקן
צוות של אלופים עבודה ברמה גבוהה ! הכי מדוייק שייש עבודה נקייה ושווה ! מיקצוענים מקסימום ???? אין ספק שאם אצטרך שוב זה רק היהלום !????
שירותים נוספים - קידוח בטון
קידוח בטון 8 צול
קידוח בטון 8 צול
קידוח בטון 10 צול
קידוח בטון 10 צול
קידוח בטון 12 צול
קידוח בטון 12 צול
פתיחת מעבר לארובה
פתיחת מעבר לארובה
קידוח לנקודת גז
קידוח לנקודת גז
קידוח אלכסוני בבטון
קידוח בטון
מאמרים אחרונים בנושא קידוח בטון
חיתוך וקידוח בבטון
חיתוך וקידוח: המדריך למתחיל
קידוח בטון מחיר
קידוח בטון מחיר – מה משפיע על הצעת המחיר?
מה זה קידוח יהלום
מה זה קידוח יהלום? ואלו קידוחים ניתן לעשות עם היהלום?
השאירו פרטים ונחזור אליכם

השאירו שם וטלפון ונחזור אליכם בהקדם.

תמונות ניסור בטון
מבצע ל- 30 מתקשרים ראשונים
2 פתחים (חלונות ו/או דלתות) כולל ריסוק
רק ב:
3,300 ₪
חייגו עכשיו והרוויחו את המחיר!

*המחיר לא כולל מע"מ. *עובי קיר עד 25 ס״מ. *ניסור דלתות וחלונות בגודל סטנדרטי. *תנאי עבודה סטנדרטיים. *טלח.