קידוח חור למייבש כביסה

אנו בחברת היהלום מבצעים קידוח חור למייבש כביסה, ע"י מקדח יהלום. קידוח נקי וחלק, בדיוק בגודל שאתם צריכים.
הרכב של חברת היהלום
חייגו עכשיו והוואן שלנו בדרך אליכם...
050-586-6943

הזמנתם מייבש כביסה ואין לאן להוציא את הצינור פליטה של החום? בשביל זה אנו בחברת היהלום מבצעים קידוח חור למייבש כביסה, ע"י מקדח יהלום. קידוח נקי וחלק, בדיוק בגודל שאתם צריכים.

קידוח חור למייבש כביסה
חייגו עכשיו – 077-997-2201

רוב רובם של מייבשי הכביסה כוללים צינורות פליטה שמחוברים אליהם והם פולטים את האדים והחום אל מחוץ למכונה. את קצה הצינור יש להוציא מחוץ לבית.

אז אם יש לכם בדיוק חלון פנוי סמוך מאוד למייבש, תוכלו להיעזר בו ולהשחיל דרכו את הצינור. אך אם אין לכם את זה או שאתם רוצים חור אסתטי סמוך למייבש, יהיה עליכם לבצע קידוח של חור מדויק בהתאם לגודל של הצינור.

על פי התקן הישראלי ישנו תחום המגדיר את החור הנדרש. מדובר בגודל של מינימום 4 צול. כלומר, אי אפשר לקדוח חור קטן באמצעות המקדחה הביתית כי זה לא יהיה ממש מעשי. על מנת שהחור אכן יתאים למטרה והוא ייעשה בצורה מדויקת, חשוב לבצע את החור באמצעים מקצועיים. כך החור יהיה מדויק ולא ייווצרו נזקים או סדקים סביב החור.

איך מבצעים קידוח חור למייבש כביסה?

לצורך קידוח חור לצינור הפליטה של מייבש הכביסה יש צורך במקדחה מיוחדת שכוללת מתקן קידוח מסתובב בצורת כוס. המתקן יותאם כמובן על פי החור הרצוי כאשר יש את הגודל הסטנדרטי של החור.

הקיר בו צריך לקדוח את החור יכול להיות קיר לבנים אך במקרים רבים מדובר בקיר בטון. בכל מקרה, נדרש קידוח עגול ומדויק בדיוק בהתאם לצורת הצינור. מובן שאם יהיה זה קיר בטון האתגר יהיה מורכב יותר ומסובך יותר.

קידוח שנעשה על ידי אנשי מקצוע מומחים יהיה קידוח הרבה יותר ממוקד ומדויק בהתאם לצורך. כך שתמיד עדיף להזמין את השירות אצל אנשי המקצוע הנכונים.

מה יש מאחורי הקיר?

לפני שמתחילים לבצע את הקידוח, חשוב לבחון ולבדוק היטב מה יש בקיר המיועד. אולי עוברת שם צנרת מים או חוטי חשמל שאלו עלולים להינזק קשות בעקבות הקידוח? אם מייבש הכביסה ממוקם בחדר האמבטיה ייתכן ואת החור יהיה עליכם לקדוח על חיפוי הקרמיקה שזה גם כן עשוי להיות מורכב ומסובך מאוד.

גם כאן יוכלו אנשי המקצוע לבדוק ולברר עבורכם את העניין ולוודא כי אכן הקיר כשיר לכך ואין כל מניעה לקדוח בו ולבצע את החור הנדרש.

איך מבצעים אנשי המקצוע את הקידוח לצינור המייבש?

הקידוח נעשה באמצעות מקדח יהלום שיוצר את החור בצורה מדויקת בהתאם לגודל העיגול הרצוי. יש כוסות קידוח בגדלים שונים אשר באמצעותם יוצרים את החורים הרצויים בהתאם לצורך.

מקדח יהלום הוא המקדח המשמש לשם כך. במיוחד אם מדובר בקיר עשוי בטון. כי קיר בטון הוא קיר חזק במיוחד והאפשרות ליצור בו חורים היא לא פשוטה כלל וכלל. אז נכון שיש את השיטות הישנות אשר בהם עשו שימוש בעבר והחורים שהתקבלו היו אולי לא רעים. אך אם נשווה את זה לעבודה של מקדח היהלום, נבחין בקלות בהבדלים גדולים מאוד.

  • עבודה מדויקת – הקידוח שנעשה בעזרת מקדח היהלום, הוא קידוח מאוד מדויק. הוא נעשה בדיוק במקום שם צריך אותו.  
  • עבודה ממוקדת – המיקוד על המילימטר הוא מאוד חשוב, במיוחד אם מדובר בקיר שיש בו צנרת או תשתיות שונות. בעזרת מקדח היהלום ניתן להגיע לתוצאות הממוקדות.
  • עבודה בלי נזקים – ניסור או קידוח שנעשים שלא באמצעות הכלים הנכונים, עלולים ליצור נזקים לכל הקיר ולעיתים אף למבנה כולו. הניסור בעזרת מקדח היהלום נעשה בדיוק במקום הנכון בלי לפגוע כלל בחלקים אחרים של הקיר או של המבנה.
  • עבודה נקייה – הקידוח באמצעות מקדח היהלום נעשה כל כך מהר, כך שהוא כמעט ואינו מלכלך.
  • עבודה שקטה – הקידוח הוא כל כך מהיר עד שהוא כמעט ואינו מספיק להרעיש. מדובר ביתרון מהותי, במיוחד כאשר מדובר באזורי מגורים בו לא מעוניינים לגרום הפרעות לדיירים האחרים.

מעבר לכך, במקרים רבים מוסיפים לקידוח גם זרם מים שנועד לצורך קירור המנוע של המקדח. המים סופחים את האבק ועל כן הוא יתפזר בחלל. זה כמובן הרבה יותר בריא שאין את אבק הבטון הרעיל שעלול לחדור לדרכי הנשימה או לעיניים של העובדים ושל האנשים בסביבת העבודה.

קידוח אלכסוני בבטון

המומחים שיבצעו את העבודה

כדאי תמיד לפנות אל אנשי מקצוע מומחים שיש להם הן את הניסיון והן את המקצועיות בתחום הזה של קידוח בטון. ברור שהם חייבים להבטיח עבודה בטוחה עם ציוד מתאים שיוביל לתוצאות הטובות ביותר.

שירותים נוספים שאנו מבצעים עם מקדח יהלום:

למה היהלום?
שירות לקוחות
תודעת שירות גבוהה
עמידה בזמנים
מגיעים ומסיימים בזמן
best-price
מחירים אטרקטיביים
זמינות
זמינות מהיום למחר
מְעוּלֶה
מבוסס על 27 ביקורות
אהרון יוסף רבי
הזמנתי את משה התותח לפתיחת דלת רוצה לציין שהבחור ביצע את העבודה במיקצועיות רבה עם דגשים על עמידה בזמנים בטיחות ומחיר נורמלי מומלץ בחום תודה רבה אלוף
לאה גלר
עבדו בצורה טובה ומסודרת,בדגש על בטיחות. ממליצים????
אלעד עקראי
שירות יוצא מן הכלל עבדו בצורה יסודית וגילו מקצועית רבה מומלץ מאוד
ששון יוסף
חברת יהלום ניסור בבטון בצעו ניסור תקרה לעליית גג העבודה התבצעה במקצועיות רבה ובדיוק רב ,צוות מאוד מקצועי עים ניסיון רב וציוד מתקדם ביותר ,יחס אדיב וסבלני עמידה בלוח זמנים ומענה לכול שאלה.בעבודה תואם מטעם החברה גם מנוף להרמת הבטון דרך הגג וגם משאית לפינוי הפסולת, הכול מנוהל על ידי בעלי החברה שתמיד היו בשטח וגם עבדו ודאגו לניהול העבודה .ממליץ מאוד .תודה לחברת יהלום ממשפחת יוסף.
Hometov Nadlan
עבדתי איתם מספר פעמים לגבי כל מיני עבודות הריסה וניסור בטון. חברה מקצועית ביותר עם יחס אישי ואמינות יוצאת דופן. מומלץ בחום
יוסף לוי
אלופים בניסור וקידוח בטון. שירות מקצועי, מהיר, ואיכותי. מאד מאד מרוצה וממליץ בחום, הכי טובים בשוק!!!
משה זקן
צוות של אלופים עבודה ברמה גבוהה ! הכי מדוייק שייש עבודה נקייה ושווה ! מיקצוענים מקסימום ???? אין ספק שאם אצטרך שוב זה רק היהלום !????
שירותים נוספים - קידוח בטון
קידוח בטון 12 צול
קידוח בטון 12 צול
פתיחת מעבר לארובה
פתיחת מעבר לארובה
קידוח לנקודת גז
קידוח לנקודת גז
קידוח אלכסוני בבטון
קידוח בטון
קידוח בטון 10 צול
קידוח חור למזגן
קידוח בטון
כמה עולה קידוח בטון
מאמרים אחרונים בנושא קידוח בטון
חיתוך וקידוח בבטון
חיתוך וקידוח: המדריך למתחיל
קידוח בטון מחיר
קידוח בטון מחיר – מה משפיע על הצעת המחיר?
מה זה קידוח יהלום
מה זה קידוח יהלום? ואלו קידוחים ניתן לעשות עם היהלום?
השאירו פרטים ונחזור אליכם

השאירו שם וטלפון ונחזור אליכם בהקדם.

תמונות ניסור בטון
מבצע ל- 30 מתקשרים ראשונים
2 פתחים (חלונות ו/או דלתות) כולל ריסוק
רק ב:
3,300 ₪
חייגו עכשיו והרוויחו את המחיר!

*המחיר לא כולל מע"מ. *עובי קיר עד 25 ס״מ. *ניסור דלתות וחלונות בגודל סטנדרטי. *תנאי עבודה סטנדרטיים. *טלח.