ניסור קירות טרומיים

חברת היהלום מתמחה בביצוע ניסור קירות טרומיים. שימוש במנוף במידת הצורך, ושמירה על כללי הבטיחות בראש ובראשונה. ואנו מצוידים בכלים הטובים ביותר בשוק. צרו קשר כבר עכשיו!
הרכב של חברת היהלום
חייגו עכשיו והוואן שלנו בדרך אליכם...
050-586-6943

עולם הבנייה וטכנולוגיות הבנייה החדשות נועדו על מנת להאיץ את תהליכי הבנייה. האמת היא שעדיין לא ממש נמצאו השיטות המהירות באמת מלבד אולי השימוש בקירות הטרומיים. לא כולם ששים לעשות שימוש בקירות הללו אך אלו שכן, צריכים ללמוד איך ליצור שינויים בקירות הללו וכיצד לנסר אותם בעת הצורך. זאת על מנת שהקירות לא ייפגעו והמבנה ישמור על היציבות שלו. בעמוד זה אנו נדבר על ניסור קירות טרומיים וכיצד זה מתבצע.

ניסור קירות טרומיים
חייגו עכשיו – 077-997-2201

קירות טרומיים מבטון הם למעשה קירות מוכנים להרכבה אותם מכינים מראש במפעל. מביאים אותם מוכנים אל אתר הבנייה שם מרכיבים מהם את הבניין. ממש כמו במשחק הרכבה של ילדים. הקירות הללו די נפוצים כיום.

לא פעם עולה צורך בניסור של קירות הבטון הללו. אם זה כאשר רוצים לפתוח פתח כדי להתקין דלת או חלון. ואם זה כאשר רוצים לקדוח חורים לצורך התקנת מזגנים. גם כאשר מבקשים להסיר קירות כדי לשנות את החללים בבית יהיה צורך לטפל בבטון בצורה הנכונה והבטוחה.

על מה חשוב לשים לב לפני שמנסרים את הקירות הטרומיים?

חשוב לדעת שחלק מהקירות במבנה, תפקידם לא רק ליצור מחיצות בין החללים אלא שהם גם תומכים במבנה. לעיתים יש מאחורי הקירות תשתיות חשובות. וכל ניסור בטון ביהלום שייעשה בצורה לא נכונה עלול לגרום נזק.

על כן, לפני כל ניסור של קיר טרומי, לפני הסרה של הקיר או כל שינוי  אחר בקיר, חשוב לבצע מספר בדיקות בסיוע אדריכל, מהנדס או כל איש מקצוע אחר שהוא רלוונטי לתחום.

  1. יש לבדוק האם עוברות תשתיות כמו צנרת מים, חשמל או גז בתוך הקיר. אם הקיר יוסר או רק ינוסר עם התשתיות, ברור שייגרם נזק מורכב לכל המבנה וגם לאנשים הנמצאים במקום.
  2. במקרה ויש תשתיות בקיר, חשוב לוודא כי מדובר בתשתיות שהן אינן פעילות.
  3. במקרה ומדובר בתשתיות פעילות חשוב לעקוף אותם בצורה מתוכננת כדי למנוע נזק.
  4. חובה לוודא כי הקירות הן לא קירות תמיכה של המבנה כולו.
  5. חשוב למדוד מראש את עובי הקיר על מנת שאפשר יהיה לתכנן בצורה נכונה את צורת הניסור. ולבחור גם את המסור המתאים לביצוע העבודה.
  6. חובה לסמן בצורה מדויקת את האזורים אותם מבקשים לנסר. זאת משום שהניסור אמור להתבצע באמצעות כלים חזקים וחדים. במיוחד וחיתוך שלא ייעשה בצורה הנכונה עשוי לגרום לנזקים שיהיו חסרי תקנה.

ניסור קירות טרומיים – לפני שאתם יוצאים לדרך…

לפני שאתם סוגרים עם איש מקצוע זה או אחר. חשוב שתבדקו עם חברות שונות, המציעות את השירות ותערכו השוואות כדי לבדוק מה כולל כל הצעה.

אתם צריכים לשים לב לנתונים הבאים:

  • הצעה עם מחיר הוגן – אל תתפתו ללכת על מחירים זולים מידי. זה בהחלט אמור לעורר חשד. עבודה זולה מידי עשויה להעיד על צוות חסר ניסיון או חסר מקצועיות.
  • שימוש בציוד ניסור מתאם – חשוב לוודא כי החברה מצוידת בציוד המתאים לניסור בטון. הם גם צריכים להתחייב להחליף על חשבונם כל ציוד שלא יתאים. או שיינזק במהלך העבודה על מנת שהעבודה תיעשה בצורה הכי טובה.
  • פינוי פסולת – חשוב לוודא כי החברה מבטיחה את פינוי הפסולת עם סיום העבודה. לרוב יהיו אלו גושי בטון גדולים וכבדים שללא ציוד מתאים לא תצליחו להתמודד איתם.
  • אחריות, ביטוח ובטיחות – היות ומדובר בעבודה מורכבת שיש בה גם הרבה מאוד סיכונים. הן לאנשים המבצעים את העבודה, הן לעוברי אורח והן למבנה כולו. חובה לוודא כי מדובר בצוות שיודע איך לבצע את העבודה בצורה הכי מקצועית. והכי אחראית עם הרישוי הרלוונטי ועם כל הביטוחים המתאימים כדי שתהיה אחריות ארוכת טווח על כל העבודה. כך שגם אם יקרה נזק כלשהו למבנה. הרי שהוא יהיה מכוסה מבחינה בטיחותית וכן העבודה כולה תהיה תחת אחריותו של הקבלן.

תמונות של ניסור קירות טרומיים:

איך עובדים עם מסור היהלום?

מסור היהלום הוא מסור המצויד במנוע חזק, דיסק הלהב שלו הוא חד מאוד והוא מצופה בשבבי יהלום. כך למעשה נוצר המסור החד שמסוגל לגבור על החומר הכי חזק בתחום הבניה שזהו הבטון. מסור היהלום מסוגל אף לנסר בטון מזוין עבה מאוד.

אם תבחרו את החברה המתאימה שמבטיחה עבודה מקצועית, עבודה של אנשי מקצוע מנוסים ועבודה בטוחה. תיהנו מניסור מדויק ומושלם לשביעות רצונכם המלאה.

שאלות נפוצות על ניסור קירות טרומיים

כמה יעלה לנסר קיר טרומי?

המחיר של ניסור קירות אלו מתחיל מ 170 ₪ למטר (בהזמנה של 30 מטר), ומשתנה לפי מורכבות הניסור.

כיצד מתבצע ניסור של קירות טרומיים?

הניסור מתבצע באמצעות דיסק יהלום שמתחבר לקיר, המכונה ניסור בטון. ומסירים את האלמנט תוך שהוא קשור למנוף כדי למנוע נפילות מיותרות. יהיו מקרים שלא נצטרך מנוף. תוכלו להתייעץ עם המומחים שלנו.

שירותים דומים שאנו מבצעים:

אנו בחברת היהלום מבצעים אל כל סוגי העבודות של ניסור בטון, עם טכנולוגיית היהלום. תוכלו למצוא את כל השירותים בעמוד שירותי ניסור בטון.

למה היהלום?
שירות לקוחות
תודעת שירות גבוהה
עמידה בזמנים
מגיעים ומסיימים בזמן
best-price
מחירים אטרקטיביים
זמינות
זמינות מהיום למחר
מְעוּלֶה
מבוסס על 27 ביקורות
אהרון יוסף רבי
הזמנתי את משה התותח לפתיחת דלת רוצה לציין שהבחור ביצע את העבודה במיקצועיות רבה עם דגשים על עמידה בזמנים בטיחות ומחיר נורמלי מומלץ בחום תודה רבה אלוף
לאה גלר
עבדו בצורה טובה ומסודרת,בדגש על בטיחות. ממליצים????
אלעד עקראי
שירות יוצא מן הכלל עבדו בצורה יסודית וגילו מקצועית רבה מומלץ מאוד
ששון יוסף
חברת יהלום ניסור בבטון בצעו ניסור תקרה לעליית גג העבודה התבצעה במקצועיות רבה ובדיוק רב ,צוות מאוד מקצועי עים ניסיון רב וציוד מתקדם ביותר ,יחס אדיב וסבלני עמידה בלוח זמנים ומענה לכול שאלה.בעבודה תואם מטעם החברה גם מנוף להרמת הבטון דרך הגג וגם משאית לפינוי הפסולת, הכול מנוהל על ידי בעלי החברה שתמיד היו בשטח וגם עבדו ודאגו לניהול העבודה .ממליץ מאוד .תודה לחברת יהלום ממשפחת יוסף.
Hometov Nadlan
עבדתי איתם מספר פעמים לגבי כל מיני עבודות הריסה וניסור בטון. חברה מקצועית ביותר עם יחס אישי ואמינות יוצאת דופן. מומלץ בחום
יוסף לוי
אלופים בניסור וקידוח בטון. שירות מקצועי, מהיר, ואיכותי. מאד מאד מרוצה וממליץ בחום, הכי טובים בשוק!!!
משה זקן
צוות של אלופים עבודה ברמה גבוהה ! הכי מדוייק שייש עבודה נקייה ושווה ! מיקצוענים מקסימום ???? אין ספק שאם אצטרך שוב זה רק היהלום !????
שירותים נוספים - ניסור בטון
ניסור פרגולת בטון
ניסור פרגולת בטון
ניסור צינורות בטון
ניסור צינורות בטון
ניסור מדרגות בטון
ניסור מדרגות בטון
ניסור קירות ממ"ד
ניסור קירות ממ"ד
פתיחת חלון בקיר בטון
פתיחת חלון בקיר בטון
ניסור בטון
ניסור כבישים
מאמרים אחרונים בנושא ניסור בטון
חיתוך בטון עם דיסק
חיתוך בטון עם דיסק – איך עושים את זה?
ניסור בטון ע״י מכונת היהלום
ניסור קירות ואלמנטים מבטון ע״י מכונת ניסור בטון ביהלום
ניסור מדרגות בטון
מה חשוב לדעת לפני ניסור מדרגות בטון
השאירו פרטים ונחזור אליכם

השאירו שם וטלפון ונחזור אליכם בהקדם.

תמונות ניסור בטון
מבצע ל- 30 מתקשרים ראשונים
2 פתחים (חלונות ו/או דלתות) כולל ריסוק
רק ב:
3,300 ₪
חייגו עכשיו והרוויחו את המחיר!

*המחיר לא כולל מע"מ. *עובי קיר עד 25 ס״מ. *ניסור דלתות וחלונות בגודל סטנדרטי. *תנאי עבודה סטנדרטיים. *טלח.