ניסור גג / תקרת בטון

ניסור גג או תקרת בטון זהו ניסור מאוד מורכב שמחייב עמידה במספר פרמטרים אותם חובה לבדוק ובהם תלויה ההצלחה של ביצוע הניסור. אנו בחברת היהלום מתמחים בשירותי ניסור תקרת בטון, למידע נוסף המשיכו לקרוא
הרכב של חברת היהלום
חייגו עכשיו והוואן שלנו בדרך אליכם...
050-586-6943

מתי יש צורך בניסור גג / תקרת בטון? איך עושים את זה ומה צריך לבדוק לפני העבודה?

ניסור של גג בטון היא פעולה שנועדה להרחיב, להגדיל ולהגביה חללים קיימים. לעיתים מדובר בניסור לצורך התקנת חלון גג – סקיילייט או פתיחה של הגג למטרות שונות. בכל מקרה, לפני שמתחילים בעבודה, חובה לבדוק מספר דברים.

חובה לוודא:

  • כי יש אפשרות לנסר את חלקי הבטון הרצויים בלי לפגוע במבנה.
  • יש לבדוק אם אין תשתיות שעשויות להינזק בעקבות הניסור.
  • חובה לקחת בחשבון את יסודות הבניין, את חגורות הבטון ואת השיקולים הנדסיים שליוו את ההקמה של המבנה כולו.

רק לאחר שיש אישור מהנדס, אפשר להתקדם הלאה.

ניסור תקרת בטון
חייגו עכשיו – 077-997-2201

איך מנסרים את הגג?

הניסור של התקרה או של גג הבטון נעשה כיום בעזרת מכנות ניסור בטון ביהלום. מסור היהלום כפי שנרחיב עליו בהמשך, הוא למעשה הכלי שמצליח לגבור על הבטון הכי עבה והכי חזק, גם זה שמכיל ברזל בתוכו.

חובה לבחור בדיסק הנכון ובלהב המתאים בהתאם לעובי הבטון. זאת על מנת שהעבודה אכן תתבצע בצורה הכי מדויקת, הכי ממוקדת וגם בלי לגרור נזקים נוספים למבנה שידרשו אחר כך שיפוצים או תיקונים.

בעזרת מסור היהלום אפשר בהחלט להבטיח עבודה מאוד ממוקדת בקווים נקיים ואחידים לצורך קבלת תוצאות מושלמות.

סרטון של ניסור תקרת בטון ופינוי באמצעות מנוף

איך מנסרים במסור היהלום?

אז האמת היא שקיימות שיטות שונות לצורך ביצוע הניסור במסור היהלום. לרוב הבחירה באופן הניסור יהיה בהתאם לגודל הניסור הנדרש ועומק הבטון אותו אמורים לנסר. אם מדובר בניסור של חלק קטן ולא ממש עמוק הרי שאפשר יהיה לבצע אותו באמצעות מסור ידני. אך כאשר מדובר בניסור ארוך או עמוק במיוחד, הרי שתהיה ההעדפה לבצע את הניסור באמצעות טכניקה של ניסור אוטומטי הנעשה בעזרת מסילה.

המסילה נקבעת במקום אשר בו נדרש הניסור כאשר כך אפשר לתכנן מראש בצורה מדויקת מאוד את נקודת ההתחלה ואת נקודת הסיום של הניסור. המכונה שמתחברת אל המסילה, מונעת בעזרת

שלט רחוק אשר מונח בידי מפעיל המסור. כך למעשה הוא אפילו לא צריך להתקרב אל המסור ואל האזור אשר בו מתבצע הניסור. מה שתורם רבות לשמירה על ביטחונם של העובדים במקום.

היתרונות של מסור היהלום

מסור היהלום משמש כיום לכל חיתוך או קידוח הנדרשים בבטון.

המסור המיוחד לבטון הוא מסור מאוד חזק שיש לו מנוע עוצמתי מאוד ולהב חד במיוחד. את דיסק הלהב מצפה שכבה של שבבי יהלום. היהלום הוא חומר זק מאוד ויש הטוענים כי זה חומר הכי חזק שקיים בטבע.

חשוב לציין כי היהלום שבו עושים שימוש עבור מסור היהלום הוא לא היהלום שאנחנו מכירים מתחום התכשיטים אלא המדובר הוא ביהלומים תעשייתיים.

המסור החזק עם הלהב המצופה מצליחים ליצור את החיתוך הנדרש בצורה הכי ממוקדת והכי מדויקת. הבטון שהוא החומר הכי חזק בתחום הבנייה, נכנע בקלות רבה תחת מסור היהלום שבוצע אותו ממש כמו חמאה רכה.

ניסור שלא יגרום נזקים למבנה

חברה מקצועית ואמינה לא תתחיל בביצוע העבודות לפני שהיא תוודא כי לא קיים כל סיכון למבנה בעקבות הניסור. היא תוודא כי יציבות הבניין לא תתערער בעקבות הניסור והיא גם תדאג לכך שלא יהיו תשתיות שייפגעו בעקבות הניסור, מה שעשוי לייקר את כל הסיפור בגלל חידוש הצנרת או תיקון התשתיות שנפגמו.

לרוב, מהנדס בניין יהיה האיש שיוכל לקבוע בוודאות האם אכן אפשר לבצע את הניסור והאם לא ייגרמו נזקים בעקבות הניסור.

תמונות מהשטח ניסור גג בטון

ניסור תקרת בטון
ניסור תקרת בטון

הסכנות בעת ניסור תקרת בטון

ניסור של תקרה עשוי להיות מאוד מסוכן וזאת בגלל חלקי הבטון שעשויים ליפול בצורה בלתי מבוקרת. חלקי הבטון הם כבדים מאוד ונפילה של חלק כזה עלול לגבות חיי אדם ואף לפגוע במבנה.

על כן, לפני שמתחילים בעבודה, חשוב לתכנן מראש את אופן הביצוע על מנת לוודא כי אכן הפינוי של חלקי הבטון ייעשה בצורה הכי בטוחה והכי מבוקרת.

ניסור תקרת בטון
פינוי אלמנט הבטון באמצעות מנוף

ניסור של גג צריך תמיכה של מנוף או תמיכה מלמטה על מנת שאכן יימנע כל נזק בעקבות נפילת חלקי הבטון.

יש מקרים שאפשר לפרוש צמיגים על מנת שהבטון ייפול על הצמיגים בצורה מבוקרת.

מעבר לכך יש לתכנן מראש את הפינוי של חלקי הבטון מהמקום. במקרים רבים יהיה צורך לפורר את הבטון או לפחות לנסר אותו לחלקים קטנים על מנת להקל על מלאכת הפינוי.

» כללי בטיחות ברזל לעבודות ניסור בטון

פינוי אלמנט הבטון לאחר הניסור

רוב רובן של החסרות המציעות את השירות של ניסור בטון יודעים שחלק מהעבודה זה למעשה הפינוי של חלקי הבטון. אך בכל זאת, אף פעם אל תסגרו עם חברה לפני שאתם מוודאים מולה כי היא אכן תהיה אחראית על שאריות הבטון והיא תהיה במקום עד שלא יישאר כל זכר לחלקי הבטון שנוסרו על ידה.

פינוי הבטון יכול להיעשות ישירות למכולה במקום או באתר ייעודי לכך והוא גם יכול להיעשות לאחר ריסוק של הבטון וכך אפשר לשנע את הפסולת בצורה קלה גם לאתרי שחזור.

כמה זה עולה להסיר תקרת בטון?

המחיר של ניסור גגות או תקרות מבטון הוא לרוב יקר יותר מכל ניסור אחר של קיר או של רצפה מבטון. זאת בשל אופי העבודה, הסיכונים הכרוכים בכך והצורך באנשי צוות רבים.

סוג השירותמחיר
ניסור 20 מטר של תקרה מבטון עובי 40 ס"מבין 6,000 ₪ ל- 8,500 ₪
חיתוך תקרת בטון למטרהחל מ- 190 ₪ למטר
מנוף להסרת אלמנט הבטון300 ₪ לשעה
פינוי הבטון לאחר הניסורהחל מ- 1,500 ₪ לפינוי
* המחירים הנ"ל לא יחליפו את המחיר שתקבלו בהצעת מחיר – ואינם כוללים מע"מ.

חשוב לזכור! הבחירה באנשי המקצוע הנכונים, באלו שיש להם את הציוד המקצועי הנכון לצד הניסיון בעבודות מהסוג הזה, כל אלו יבטיחו עבודה מקצועית עם תוצאות יעילות.

אז אל תקלו ראש… בחרו בחברה מקצועית לביצוע ניסור תקרת בטון. ישנם המון סכנות למבנה וחלילה אפילו לחיי אדם. מדובר במשקל כבר מאוד של בטון. אנו בחברת היהלום מתמחים בשירותי ניסור בטון ביהלום.

למידע נוסף והצעת מחיר חייגו עכשיו – 077-997-2201

למה היהלום?
שירות לקוחות
תודעת שירות גבוהה
עמידה בזמנים
מגיעים ומסיימים בזמן
best-price
מחירים אטרקטיביים
זמינות
זמינות מהיום למחר
מְעוּלֶה
מבוסס על 27 ביקורות
אהרון יוסף רבי
הזמנתי את משה התותח לפתיחת דלת רוצה לציין שהבחור ביצע את העבודה במיקצועיות רבה עם דגשים על עמידה בזמנים בטיחות ומחיר נורמלי מומלץ בחום תודה רבה אלוף
לאה גלר
עבדו בצורה טובה ומסודרת,בדגש על בטיחות. ממליצים????
אלעד עקראי
שירות יוצא מן הכלל עבדו בצורה יסודית וגילו מקצועית רבה מומלץ מאוד
ששון יוסף
חברת יהלום ניסור בבטון בצעו ניסור תקרה לעליית גג העבודה התבצעה במקצועיות רבה ובדיוק רב ,צוות מאוד מקצועי עים ניסיון רב וציוד מתקדם ביותר ,יחס אדיב וסבלני עמידה בלוח זמנים ומענה לכול שאלה.בעבודה תואם מטעם החברה גם מנוף להרמת הבטון דרך הגג וגם משאית לפינוי הפסולת, הכול מנוהל על ידי בעלי החברה שתמיד היו בשטח וגם עבדו ודאגו לניהול העבודה .ממליץ מאוד .תודה לחברת יהלום ממשפחת יוסף.
Hometov Nadlan
עבדתי איתם מספר פעמים לגבי כל מיני עבודות הריסה וניסור בטון. חברה מקצועית ביותר עם יחס אישי ואמינות יוצאת דופן. מומלץ בחום
יוסף לוי
אלופים בניסור וקידוח בטון. שירות מקצועי, מהיר, ואיכותי. מאד מאד מרוצה וממליץ בחום, הכי טובים בשוק!!!
משה זקן
צוות של אלופים עבודה ברמה גבוהה ! הכי מדוייק שייש עבודה נקייה ושווה ! מיקצוענים מקסימום ???? אין ספק שאם אצטרך שוב זה רק היהלום !????
שירותים נוספים - ניסור בטון
ניסור מדרגות בטון
ניסור מדרגות בטון
ניסור קירות ממ"ד
ניסור קירות ממ"ד
פתיחת חלון בקיר בטון
פתיחת חלון בקיר בטון
ניסור בטון
ניסור כבישים
ניסור בטון
ניסור דלת בקיר בטון
ניסור מדרכה
ניסור מדרכה
מאמרים אחרונים בנושא ניסור בטון
חיתוך בטון עם דיסק
חיתוך בטון עם דיסק – איך עושים את זה?
ניסור בטון ע״י מכונת היהלום
ניסור קירות ואלמנטים מבטון ע״י מכונת ניסור בטון ביהלום
ניסור מדרגות בטון
מה חשוב לדעת לפני ניסור מדרגות בטון
השאירו פרטים ונחזור אליכם

השאירו שם וטלפון ונחזור אליכם בהקדם.

תמונות ניסור בטון
מבצע ל- 30 מתקשרים ראשונים
2 פתחים (חלונות ו/או דלתות) כולל ריסוק
רק ב:
3,300 ₪
חייגו עכשיו והרוויחו את המחיר!

*המחיר לא כולל מע"מ. *עובי קיר עד 25 ס״מ. *ניסור דלתות וחלונות בגודל סטנדרטי. *תנאי עבודה סטנדרטיים. *טלח.